Chorvatsko, Brac - Rodinný dům / Vila na ostrově Brač, nábřeží, na prodej
Dalmatian islands

Ref. : 4694/30 , Dům / Vila Prodej

Prodejní cena:1.250.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Brac
Přednosti:
  • Za prvé řadě k moři
  • Bazén
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
Popis:

Obytná povrch: 400
Plocha pozemku: 658
Počet pokojů: 11
Počet podlaží: 2
Počet koupelen: 9
Vzdálenost od moře: 15 m

 

Tato krásná vila se nachází v atraktivní lokalitě s výhledem na moře pouze 15m od moře. Samostatně stojící vila se skládá ze dvou podlažích s 5 bytovými jednotkami (2 ložnicemi a 3-ložnice), Vlastní byt 80m2 v přízemí, další místnosti a garáž (35 m2). V přední části vily je k dispozici bazén (24x1.6), a za velkou terasu s grilem a udržovanou zahradou. To má krytý prostor pro 6 aut. Na pláži v přední části domu je vyzdoben a tam jsou kroky ke zlepšení přístupu k moři.

Nedaleko jsou písečné pláže, prodejny potravin, pošta, zmrzlina obchod, kavárna, taverna, restaurace. Skvělé procházky po celém místě nabízí možnost cyklistiky. Brač je také spojen s pevninou časté lince ze Splitu do Supetaru (35km) az Makarské do Sumartin (7km). Na ostrově je letiště (7 km). Vila je ideální pro klidnou rodinnou života s možností výdělku v důsledku vnitřní organizaci bytů. Na prodej.

Popis lokaci
Brac
Brac (pronounced [brâːtʃ]; local Chakavian: Broc, pronounced [broːts]; Latin: Bretia, Brattia; Italian: Brazza) is an island in the Adriatic Sea within Croatia, with an area of 396 square kilometres (153 sq mi),[1] making it the largest island in Dalmatia, and the third largest in the Adriatic.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.