Chorvatsko, Brac - Samostatný dům s bazénem, ​​k prodeji
Dalmatian islands

Ref. : 2016/321, Dům / Vila Prodáno

Prodejní cena:450.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Brac

PRODANO!

Přednosti:
  • Bazén
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
  • Má energetický certifikát
Popis:

Obytná povrch: 190
Plocha pozemku: 351
Počet pokojů: 4
Počet podlaží: 2
Počet koupelen: 4
Vzdálenost od moře: 300 m

 

Na prodej je samostatný dům s bazénem, ​​který se nachází v malebné obci na severní straně ostrova Brač. Objekt je postaven na pozemku o rozloze 351 m2, který se rozkládá na třech podlažích o celkové ploše 351 m2. Dobře umístěný, daleko od letních davů, dům je velmi zajímavý pro turistické pronájmy i pro soukromé zážitky pro zákazníky, kteří dávají přednost tomuto krásnému ostrově pro své letní destinace.

Dům je navržen tak, že v přízemí domu je samostatná obytná jednotka s jedním pokojem, kuchyň, obývací pokoj a koupelna o celkové rozloze 55 m2. Na tomto podlaží je bazén (16,5 m2) na prostorné terase. V horních patrech se nachází dvoupatrový apartmán, který je navržen tak, aby ve spodním patře byla kuchyně s jídelnou, obývacím pokojem a malým WC, příslušným balkonem a terasou a na v horním patře jsou tři ložnice a dvě koupelny spolu s balkonem.

Dům je kompletně dokončen v roce 2016 a je moderně vybavený a ze všech podlaží nabízí nádherný výhled na moře, horu a celé místo. Dům je postaven na vysoké úrovni a věnuje se spousta pozornosti detailům. Před domem je vstup na prostornou terasu, která částečně slouží jako parkoviště.

Popis lokaci
Brac
Brac (pronounced [brâːtʃ]; local Chakavian: Broc, pronounced [broːts]; Latin: Bretia, Brattia; Italian: Brazza) is an island in the Adriatic Sea within Croatia, with an area of 396 square kilometres (153 sq mi),[1] making it the largest island in Dalmatia, and the third largest in the Adriatic.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.