Chorvatsko, Ciovo - Dva nemovitosti v blízkosti moře, na prodej
Dalmatian islands

Ref. : 4849/30, Dům / Vila Prodej

Prodejní cena:1.650.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Ciovo
Přednosti:
  • Bazén
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
  • Garáž
  • Má energetický certifikát
Popis:

Obytná povrch: 749
Plocha pozemku: 850
Vzdálenost od moře: 60 m

 

Dva nemovitosti na prodej, který se nachází na jižní straně ostrova Čiovo, a pouhých 60 metrů od moře. Oba nemovitosti jsou plně vybavené a zařízené a prodávají se jako takové. Z tohoto důvodu může budoucí majitel okamžitě pokračovat v práci na turistických pronájmech.

První objekt je nově postavená samostatná vila. Rozkládá se na 189 m2 obytného prostoru na dvou podlažích. Skládá se ze čtyř ložnic s vlastní koupelnou, kuchyně, obývacího pokoje, rekreačního areálu s kulečníkem, cvičení, sauny a další koupelny. Před objektem se nachází bazén s opalovací plochou a venkovní jídelní prostor. Vila má také garáž.

Dalším objektem je typ bytu, který se nachází před vilou. Rozkládá se na celkem čtyřech podlažích s rozlohou 560 m2. Budova se skládá ze tří studiových apartmánů stejné velikosti a devíti apartmánů s dvěma ložnicemi, kuchyní, koupelnou a slunečnou terasou. Všechny podlahy této nemovitosti jsou propojeny vnějším schodištěm. Před objektem je parkoviště pro několik aut.

Nedaleko se nachází řada restaurací, kaváren, obchodů a dalších zařízení, stejně jako velké množství odlehlých zátok a pláží. Vzdálenost do města Trogir je asi 2 km a na mezinárodní letiště Split 8 km.

Popis lokaci
Ciovo
Ciovo (pronounced [tʃîɔv̞ɔ]; Italian: Bua) is a small island located off the Adriatic coast in Croatia with an area of 28.8 square kilometres (11.1 sq mi) (length 15.3 km (9.5 mi), width up to 3.5 km (2.2 mi)),[1] population of 6,071 inhabitants (2001) and its highest peak is 218 m (Rudine).

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.