Chorvatsko, Ciovo - Samostatný dům s výhledem na moře, na prodej
Dalmatian islands

Ref. : 2022/158, Dům / Vila Prodej

Prodejní cena:259.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Ciovo
Přednosti:
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
  • Exkluzivní prodej
Popis:

Obytná povrch: 350
Plocha pozemku: 502
Počet pokojů: 9
Počet podlaží: 3
Počet koupelen: 6
Vzdálenost od moře: 200 m

 

Vynikající nemovitost s velkým potenciálem cestovního ruchu, který se nachází na západní straně ostrova Čiovo, v oblasti Okrug Donji. Objekt se nachází pouhých 200 metrů od moře a oblíbené oblázkové pláže, stejně jako mnoho kaváren, restaurací, obchodů a dalších zařízení.

S celkovou obytnou plochou 350 m2 se nemovitost nachází na pozemku o rozloze 502 m2 a skládá se ze čtyř podlaží - přízemí, dvě patra a podkroví. Vedle přízemí a podkroví jsou podlahy vybaveny a vybaveny. Aby se využil plný potenciál této nemovitosti, je třeba dům kompletně zrekonstruovat a přizpůsobit se moderním časům.

Každá z podlaží se skládá ze tří ložnic, dvou koupelen, kuchyně, obývacího pokoje s východem na vlastní balkon. Vzhledem k fyzickému oddělování podlah existuje možnost individuálního prodeje nebo uspořádání turistických pronájmů.

Vzdálenost do historického města Trogir je asi 10 km, na letiště Split cca 15 km.

Popis lokaci
Ciovo
Ciovo (pronounced [tʃîɔv̞ɔ]; Italian: Bua) is a small island located off the Adriatic coast in Croatia with an area of 28.8 square kilometres (11.1 sq mi) (length 15.3 km (9.5 mi), width up to 3.5 km (2.2 mi)),[1] population of 6,071 inhabitants (2001) and its highest peak is 218 m (Rudine).

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.
FAQ

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohou si cizinci koupit nemovitost v Chorvatsku?

Mezi občany EU a občany mimo EU existuje rozdíl. Občané EU, fyzické a právnické osoby, mohou nakupovat nemovitosti v Chorvatsku za stejných podmínek jako chorvatští občané. Občané mimo EU, fyzické a právnické osoby, si mohou koupit nemovitost podle zásady reciprocity a musí si vyžádat souhlas ministerstva spravedlnosti Chorvatské republiky.

2. Jaké daně musím platit při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Daň z nemovitostí v Chorvatsku je 3% z odhadu majetku daňového úřadu. Platí kupující a pouze jednou.

3. Jaká je nejlepší doba roku do Chorvatska?

Chorvatsko má mírné klima, takže je velmi příjemné navštívit kdykoli. Nejlepší období pro nákup je však od října do prosince a od dubna do června. Jako turistická země se v létě pronajímá mnoho nemovitostí, takže je obtížnější zajistit návštěvu nemovitostí.

4. Jaké je nejlepší místo v Chorvatsku ke koupi vily?

První řada k moři je vždy výhodná situace. Pokud jde o umístění: podél pobřeží od Dubrovníku do Zadaru a ze středodalmatinských ostrovů jsou nejoblíbenější Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula a poloostrov Pelješac.

5. Jak najdu dům k pronájmu v Split Chorvatsko?

Split je spíše místo bytu, a tak je dlouhodobě snazší pronajmout byt. Je však možné najít vilu k dlouhodobému pronájmu. Protože pronájem je vždy nepředvídatelný a situace se rychle mění, je vždy nejlepším řešením kontaktovat agenturu a zjistit, co je aktuálně na trhu a dostupné.

6. Je nyní vhodný čas investovat na chorvatském trhu s nemovitostmi?

Trh s nemovitostmi v Chorvatsku je v posledních letech velmi živý a stále roste, takže je určitě dobré období investovat a dosáhnout uspokojivé návratnosti investice.

7. Co je OIB a proč je potřebuji?

V angličtině je to „PIN“, které znamená „osobní identifikační číslo“ a je nutné pro jakoukoli smlouvu. Je jedinečný pro každou osobu, chorvatskou nebo cizí, a používá se jako jedinečný identifikátor v různých úředních záznamech.

8. Mohu platit v cizí měně při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Všechny platby nemovitostí musí být v národní měně, což je HRK. Jakákoli platba v cizích měnách však bude převedena na kuna.