Chorvatsko, Dubrovnik - Dům / vila, nádherná vila s bazénem, ​​k pronájmu
Dalmatského pobřeží

Ref. : 4223/30, Dům / Vila Nájemné

Prodejní cena:Cena na vyžádání

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Dubrovnik
Přednosti:
  • Bazén
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
  • Luxusní
  • Moderní
Popis:

Plocha pozemku: 500
Počet pokojů: 5
Počet koupelen: 5
Vzdálenost od moře: 150 m

 

Vila je postavena z dalmatského kamene a nachází se ve svahu orientovaném na Jaderské moře a je obklopen dubovými lesy a starými olivovníky, které vytvářejí jedinečnou atmosféru a klidné prostředí a poskytují ochranu před zvědavými pohledy. Vila má rozlohu 350 m2 a rozkládá se na 3 podlažích. Má také 140 m2 pozemků s bazénem, ​​terasami a krásnou zahradou se středomořskou vegetací.

Místo se nachází 10 km od Dubrovníku, 20 minut jízdy autem. V rezortu jsou banky, pošty, směnárny, restaurace, lékárny, vinařské cesty, rodinné farmy, menší přístavy a taxi a mnoho historických a kulturních památek. Problematika veřejné dopravy s Dubrovníkem byla vyřešena místní autobusovou a lodní linkou ze sousedního Cavtatu. Nejbližší pláž je jen 200 metrů od vily. Pláž je přístupná rodinám s malými dětmi, ale také neodolatelná pro ranní nebo pozdní noční koupání. Ústřední vytápění a chlazení je zajištěno vilou, soukromým bazénem, ​​parkovacími místy, plně vybavenou kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem, ložnicemi a koupelnami. Vily nabízejí moderní a luxusní ubytování, které zaručuje soukromí, klid a odpočinek.

Přízemí
Kuchyně - Plně zařízené a vybavené všemi spotřebiči a jídlem vysoké kvality, jídelní prostor vhodný pro 8 osob, obývací pokoj s přístupem na krytou terasu a zahradu s bazénem, ​​koupelna, prádelna, krytý gril s krbem a zařízená fitness místnost.

První patro
2 ložnice, 1 koupelna, kuchyň s jídelním koutem pro 6 osob, obývací pokoj vybavený satelitní anténou a TV. HI-FI ADSL, 2 venkovní terasy s útulnými židlemi a krásným výhledem na moře a zahradní terasu s výhledem do zahrady.

Druhé patro
2 ložnice s terasami, jižní orientace, slunečníky, 2 plně vybavené koupelny, jedna s jacuzzi, lobby s pohovkou a čítárna.

Venkovní prostor
Bazén s hydromasážním systémem a venkovní bar s barovými židlemi v bazénu a ven. Bazén má hloubku 10x5 a hloubku 1,6 metru.

Popis lokaci
Dubrovnik
Dubrovnik ([dǔbroːʋniːk] ( listen);[2] Italian: Ragusa) is a Croatian city on the Adriatic Sea, in the region of Dalmatia. It is one of the most prominent tourist destinations in the Mediterranean Sea, a seaport and the center of Dubrovnik-Neretva County. Its total population is 42,615 (census 2011).[1] In 1979, the city of Dubrovnik joined the UNESCO list of World Heritage Sites.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti