Chorvatsko, Dubrovnik - Dům / vila, první řadě k moři
Dalmatského pobřeží

Ref. : 2011/34, Dům / Vila/Stavební pozemek Prodej

Prodejní cena:Cena na vyžádání

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Dubrovnik
Přednosti:
  • Za prvé řadě k moři
  • Výhled na moře
Popis:

Obytná povrch: 1420
Plocha pozemku: 1180
Počet podlaží: 1
Vzdálenost od moře: 5 m

 

Tento krásný hotel se nachází v atraktivní lokalitě, na čistou vodu pramene a zátoku jen 7 km od Dubrovníku.

Objekt se skládá ze dvou domů. Jeden dům je starý mlýn postavený v roce 1877, byl obnoven a slouží jako hráz pro čerstvé vody jezera za domem na severní straně budovy, zatímco na jižní straně domu má přímý přístup k moři. Samotný dům má jedno nadzemní podlaží a skládá se z hlavní budovy a pomocné domu (cca. 720 metrů čtverečních), s velkou verandou, které ve svém souhrnu je 779 m2 ze zemského povrchu. Druhý Dům je jednopodlažní, cca. 700 metrů čtverečních, s 400 m2 pozemku a je umístěn na přední linii u moře. To uzavírá malé zátoce, která je ideální pro kotvení lodí. Na severovýchodním rohu je dalším zdrojem velmi kvalitní vody, která patří k domu. Vydávání stavebních povolení pro obě vlastnosti právě probíhá.

Výborná poloha, přímo u moře, zdrojem pitné vody, dva historické domy a blízkost k jiným zařízením (letiště je jen 30 km), aby tato stavba výjimečná investice.

Popis lokaci
Dubrovnik ([dǔbroːʋniːk] ( listen);[2] Italian: Ragusa) is a Croatian city on the Adriatic Sea, in the region of Dalmatia. It is one of the most prominent tourist destinations in the Mediterranean Sea, a seaport and the center of Dubrovnik-Neretva County. Its total population is 42,615 (census 2011).[1] In 1979, the city of Dubrovnik joined the UNESCO list of World Heritage Sites.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti