Chorvatsko, Dubrovnik - Renovovaný dům / vila v centru rybářské vesnice na prodej
Dalmatského pobřeží

Ref. : 4716/30, Dům / Vila Prodáno

Prodejní cena:265.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Dubrovnik

PRODANO!

Popis:

Obytná povrch: 75
Počet pokojů: 2
Počet koupelen: 2
Vzdálenost od moře: 40 m

 

Krásný starý dům, pečlivě a vkusně zrekonstruovaný v roce 2012, který se nachází na ostrově Lopud v ulici bez auta. Nachází se v samém srdci staré rybářské vesnice, pouhých 40 metrů od písečné pláže. Ideální pro mladou rodinu a může také sloužit jako investice kvůli velkému zájmu o pronájem.

V přízemí je vstupní hala, ložnice, koupelna a pračka pod schody. V 1. patře se nachází ložnice s manželskou postelí, kuchyň, WC, obývací pokoj s terasou. Bez výhledu na moře, ale moře je jen 40 metrů od předních dveří.

Nejbližší kavárna / restaurace je také vzdálena 40 metrů a některé další vzdálené pouhých 150 metrů. Tam jsou 4 pravidelné trajektové linky za den (50 minut do Dubrovníku) na ostrově, ale je možné použít taxi loď z Dubrovníku.

Popis lokaci
Dubrovnik
Dubrovnik ([dǔbroːʋniːk] ( listen);[2] Italian: Ragusa) is a Croatian city on the Adriatic Sea, in the region of Dalmatia. It is one of the most prominent tourist destinations in the Mediterranean Sea, a seaport and the center of Dubrovnik-Neretva County. Its total population is 42,615 (census 2011).[1] In 1979, the city of Dubrovnik joined the UNESCO list of World Heritage Sites.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti