Chorvatsko, Hvar - Atraktivní vila v prvním řadě k moři, k prodeji
Dalmatian islands

Ref. : 2016/293, Dům / Vila Prodáno

Prodejní cena:1.300.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Hvar

PRODANO!

Přednosti:
  • Za prvé řadě k moři
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
  • Kamenný dům
Popis:

Obytná povrch: 200
Plocha pozemku: 620
Počet pokojů: 6
Počet koupelen: 4
Vzdálenost od moře: 10 m

 

Atraktivní vila v první řadě k moři, která se nachází v jedinečné pozici ve městě Hvar. Vila je rozdělena na 200 m2, s pozemkem o rozloze 620 m2. Designovaný v roce 1938 renomovaným architektem Albinia, byl vyroben velmi dobrým způsobem a dosud zůstává v bezvadném stavu.

Ve vile se nachází 120 m2 obytného prostoru rozdělených do dvou částí. V prvním je kuchyň, koupelna a pokoj se dvěma lůžky, v ostatních dvou ložnicích, koupelna a obývací pokoj s jídelnou. Z obývacího pokoje je vstup na krásnou terasu s výhledem na moře a souostroví Paklenských ostrovů. Z terasy vedou schody k prostorné kultivované zahradě se středomořskými bylinami a olivovníky. Druhý vstup do zahrady je na zadní straně.

Kromě zmíněné vily má také další studio apartmán s koupelnou, plocha 12 m2 s terasou 8 a letní kuchyňský kout, který v současné době není zdobený.

Vila má platné stavební povolení pro zvedání další podlahové plochy o rozloze 110 m2. Současní majitelé také postavili další budovu o rozloze 60 m2, která se nachází za vilem, se dvěma ložnicemi, prostorným obývacím pokojem, kuchyní, koupelnou a terasou s výhledem na moře. Na střeše budovy je prostorné parkoviště pro více vozidel, které jsou zcela uzavřené.

Objekt se nachází asi 10 minut chůze od centra a poskytuje určitou míru soukromí. V této oblasti nejsou žádné podobné vlastnosti, takže budoucí kupující nebude lhostejný vůči všem výhodám této nabídky.

Popis lokaci
Hvar
Hvar (pronounced [xv̞âːr]; local Chakavian dialect: Hvor or For, Greek: Pharos, Φάρος, Latin: Pharia, Italian: Lesina) is a Croatian island in the Adriatic Sea, located off the Dalmatian coast, lying between the islands of Brač, Vis and Korcula. Approximately 68 km (42.25 mi) long,[1] with a high east-west ridge of Mesozoic limestone and dolomite, the island of Hvar is unusual in the area for having a large fertile coastal plain, and fresh water springs.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti