Chorvatsko, Hvar - Atraktivní vila v prvním řadě k moři, k prodeji
Dalmatian islands

Ref. : 2016/293, Dům / Vila Prodáno

Prodejní cena:1.300.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Hvar
PRODANO!
Přednosti:
  • Za prvé řadě k moři
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
  • Kamenný dům
Popis:

Obytná povrch: 200
Plocha pozemku: 620
Počet pokojů: 6
Počet koupelen: 4
Vzdálenost od moře: 10 m

 

Atraktivní vila v první řadě k moři, která se nachází v jedinečné pozici ve městě Hvar. Vila je rozdělena na 200 m2, s pozemkem o rozloze 620 m2. Designovaný v roce 1938 renomovaným architektem Albinia, byl vyroben velmi dobrým způsobem a dosud zůstává v bezvadném stavu.

Ve vile se nachází 120 m2 obytného prostoru rozdělených do dvou částí. V prvním je kuchyň, koupelna a pokoj se dvěma lůžky, v ostatních dvou ložnicích, koupelna a obývací pokoj s jídelnou. Z obývacího pokoje je vstup na krásnou terasu s výhledem na moře a souostroví Paklenských ostrovů. Z terasy vedou schody k prostorné kultivované zahradě se středomořskými bylinami a olivovníky. Druhý vstup do zahrady je na zadní straně.

Kromě zmíněné vily má také další studio apartmán s koupelnou, plocha 12 m2 s terasou 8 a letní kuchyňský kout, který v současné době není zdobený.

Vila má platné stavební povolení pro zvedání další podlahové plochy o rozloze 110 m2. Současní majitelé také postavili další budovu o rozloze 60 m2, která se nachází za vilem, se dvěma ložnicemi, prostorným obývacím pokojem, kuchyní, koupelnou a terasou s výhledem na moře. Na střeše budovy je prostorné parkoviště pro více vozidel, které jsou zcela uzavřené.

Objekt se nachází asi 10 minut chůze od centra a poskytuje určitou míru soukromí. V této oblasti nejsou žádné podobné vlastnosti, takže budoucí kupující nebude lhostejný vůči všem výhodám této nabídky.

Popis lokaci
Hvar
Hvar (pronounced [xv̞âːr]; local Chakavian dialect: Hvor or For, Greek: Pharos, Φάρος, Latin: Pharia, Italian: Lesina) is a Croatian island in the Adriatic Sea, located off the Dalmatian coast, lying between the islands of Brač, Vis and Korcula. Approximately 68 km (42.25 mi) long,[1] with a high east-west ridge of Mesozoic limestone and dolomite, the island of Hvar is unusual in the area for having a large fertile coastal plain, and fresh water springs.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti


FAQ

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohou si cizinci koupit nemovitost v Chorvatsku?

Mezi občany EU a občany mimo EU existuje rozdíl. Občané EU, fyzické a právnické osoby, mohou nakupovat nemovitosti v Chorvatsku za stejných podmínek jako chorvatští občané. Občané mimo EU, fyzické a právnické osoby, si mohou koupit nemovitost podle zásady reciprocity a musí si vyžádat souhlas ministerstva spravedlnosti Chorvatské republiky.

2. Jaké daně musím platit při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Daň z nemovitostí v Chorvatsku je 3% z odhadu majetku daňového úřadu. Platí kupující a pouze jednou.

3. Jaká je nejlepší doba roku do Chorvatska?

Chorvatsko má mírné klima, takže je velmi příjemné navštívit kdykoli. Nejlepší období pro nákup je však od října do prosince a od dubna do června. Jako turistická země se v létě pronajímá mnoho nemovitostí, takže je obtížnější zajistit návštěvu nemovitostí.

4. Jaké je nejlepší místo v Chorvatsku ke koupi vily?

První řada k moři je vždy výhodná situace. Pokud jde o umístění: podél pobřeží od Dubrovníku do Zadaru a ze středodalmatinských ostrovů jsou nejoblíbenější Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula a poloostrov Pelješac.

5. Jak najdu dům k pronájmu v Split Chorvatsko?

Split je spíše místo bytu, a tak je dlouhodobě snazší pronajmout byt. Je však možné najít vilu k dlouhodobému pronájmu. Protože pronájem je vždy nepředvídatelný a situace se rychle mění, je vždy nejlepším řešením kontaktovat agenturu a zjistit, co je aktuálně na trhu a dostupné.

6. Je nyní vhodný čas investovat na chorvatském trhu s nemovitostmi?

Trh s nemovitostmi v Chorvatsku je v posledních letech velmi živý a stále roste, takže je určitě dobré období investovat a dosáhnout uspokojivé návratnosti investice.

7. Co je OIB a proč je potřebuji?

V angličtině je to „PIN“, které znamená „osobní identifikační číslo“ a je nutné pro jakoukoli smlouvu. Je jedinečný pro každou osobu, chorvatskou nebo cizí, a používá se jako jedinečný identifikátor v různých úředních záznamech.

8. Mohu platit v cizí měně při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Všechny platby nemovitostí musí být v národní měně, což je HRK. Jakákoli platba v cizích měnách však bude převedena na kuna.