Chorvatsko, Korcula - Dům / vila s samostatnými byty, první řadě k moři na prodej
Dalmatian islands

Ref. : 2020/04, Dům / Vila/Byt Prodáno

Prodejní cena:220.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Korcula

PRODANO!

Přednosti:
  • Za prvé řadě k moři
  • Výhled na moře
  • Kamenný dům
Popis:

Obytná povrch: 102
Plocha pozemku: 320
Počet pokojů: 4
Počet podlaží: 1
Počet koupelen: 3
Vzdálenost od moře: 5 m

 

Dům se nachází v klidné zátoce, daleko od centra města asi 3 km, na kterou zpevněné a částečně štěrkové cestě. Dům má parkoviště, daleko od domu asi 80 m. Dům se nachází v atraktivní lokalitě, pouhých 10 metrů od moře, v klidné lokalitě, obklopen olivovníky a borovicemi. Dům a jeho obsah má tři samostatné bytové jednotky / apartmány.

Byt 1 se skládá z ložnice, kuchyně a má velkou terasu.

Byt 2 má samostatný vchod, s kapacitou pro 4 osoby a skládá se ze dvou ložnic, obývacího pokoje, jídelna s krbem, kuchyň, WC, koupelna (sprchový kout - solární), venkovní gril a terasa s celkovou plochou 40,02m2, s 42,30m2 zahrady.

Byt 3 má také samostatný vchod, s kapacitou pro 2 osoby (+ 1 dítě) a skládá se z jedné ložnice, kuchyň, WC, koupelna (sprchový kout - solární) a terasou o celkové ploše 16,35m2, 43,50m2 se z zahrada.

Všechny apartmány mají zahradu o rozloze 56.00m2. Přívod vody bytů z vlastního zásobníku (dešťové vody). Elektřina v apartmánech solární 220V. Je zajímavé byty nemají režijní náklady na vodu a elektřinu, kromě nákladů na výměnu baterie po 7 letech používání.

Apartmány jsou plně vybaveny veškeré potřebné vybavení a jsou okamžitě připraveny k použití. Všechny apartmány mají k dispozici společnou pláž se slunečníky, lehátky a sprchou na pláži. V domě je legální, parkovací místo, čistý majetek a má certifikát energie. Pro ty, kteří si chtějí užít čisté moře a umlčet správná volba.

Popis lokaci
Korcula
Korcula (Croatian: [kɔ̂ːrtʃula] ( listen); Italian: Curzola, Greek: Κόρκυρα Μέλαινα, Kórkyra Mélaina, Latin: Corcyra Nigra, Korkyra Melaina, Old-Slavic Krkar) is an island in the Adriatic Sea, in the Dubrovnik-Neretva County of Croatia. The island has an area of 279 km2 (108 sq mi); 46.8 km (29.1 mi) long and on average 7.8 km (4.8 mi) wide[1] — and lies just off the Dalmatian coast.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.