Chorvatsko, Korcula - Jedinečný objekt s výhledem na moře, k prodeji
Dalmatian islands

Ref. : 4791/30, Dům / Vila/Stavební pozemek Prodej

Prodejní cena:200.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Korcula
Přednosti:
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
  • Kamenný dům
  • Exkluzivní prodej
Popis:

Obytná povrch: 50
Plocha pozemku: 3065
Vzdálenost od moře: 70 m

 

Jedinečný objekt - kamenný dům, který se nachází na severní straně Korčuly, v zátoce Zukova. Tato nemovitost nabízí krásný výhled na moře a kanál Korčula. Dům se nachází na zemědělském pozemku o rozloze 3065 m2, obohacen o 60 olivovníků a dalších ovocných stromů. Objekt představuje skvělou příležitost ve formě robinsonovy turistiky, protože se nachází v nedotčeném prostředí a svěží vegetaci. Pozemek je obklopen křišťálově čistým mořem.

K objektu je parkoviště a přístupová cesta, ale nemovitost nemá připojení na vodu a elektřinu. Udržováním přízemí s rekonstrukcí je možné získat 100 m2 obytného prostoru na dvou podlažích.

Z této zátoky vede asfaltová cesta k Blatu. Záliv je charakterizován silnými borovicovými lesy, pláže jsou skalní, zatímco na východní straně zálivu je moře mělké a vhodné pro děti. Blato má všechna potřebná zařízení.

Tato nemovitost je ideální investicí pro lidi, kteří hledají klidnou dovolenou mimo hluk a davy lidí.

Popis lokaci
Korcula
Korcula (Croatian: [kɔ̂ːrtʃula] ( listen); Italian: Curzola, Greek: Κόρκυρα Μέλαινα, Kórkyra Mélaina, Latin: Corcyra Nigra, Korkyra Melaina, Old-Slavic Krkar) is an island in the Adriatic Sea, in the Dubrovnik-Neretva County of Croatia. The island has an area of 279 km2 (108 sq mi); 46.8 km (29.1 mi) long and on average 7.8 km (4.8 mi) wide[1] — and lies just off the Dalmatian coast.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.