Chorvatsko, Korcula - Rodinný dům / vila, výhled na moře
Dalmatian islands

Ref. : 3506/30, Dům / Vila Prodáno

Prodejní cena:1 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Korcula

PRODANO!

Přednosti:
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
  • Garáž
Popis:

Obytná povrch: 408
Plocha pozemku: 478
Počet pokojů: 8
Počet podlaží: 3
Počet koupelen: 10
Vzdálenost od moře: 150 m

 

Dům s výhledem na moře, se nachází na ostrově Korčula s jeho celkové ploše 408 m2, který se táhne přes 3 podlažích.

V přízemí, 110 m2, se skládá ze 4 ložnic, předsíň, koupelna s vanou, WC, spíž, obývací pokoj, kuchyň, terasa a veranda s celkovou plochou 38 m2. V přízemí je starý build se silnými kamennými zdmi. V prvním patře byla postavena v roce 2003, 100 m2 a skládá se ze 3 apartmánů: studio apartmán s koupelnou a terasou, apartmán s ložnicí, obývací pokoj, kuchyň, koupelna a 2 terasy a apartmán s ložnicí, obývací pokoj, kuchyň, koupelna a terasu. Podkroví s 80 m2 plochy a 20 m2 terasou byl také postaven v roce 2003, se skládá ze 2 apartmánů, každý s ložnicí, obývacím pokojem a kuchyní, koupelnou a terasou.

Dům má garáž pro jedno auto, dvěma krytými parkovacími místy, vinárna s grilem a volně stojící bungalov: garsoniéra s koupelnou, postavený v roce 2003.

V domě je vodovod, zásobník na vodu s čerpadlem, 2 septiky, elektřina, TV se satelitním příjmem a je plně zařízený a nachází se 2 minuty od centra města a 150 m od pláže. Je vhodný pro turistiku.

Popis lokaci
Korcula
Korcula (Croatian: [kɔ̂ːrtʃula] ( listen); Italian: Curzola, Greek: Κόρκυρα Μέλαινα, Kórkyra Mélaina, Latin: Corcyra Nigra, Korkyra Melaina, Old-Slavic Krkar) is an island in the Adriatic Sea, in the Dubrovnik-Neretva County of Croatia. The island has an area of 279 km2 (108 sq mi); 46.8 km (29.1 mi) long and on average 7.8 km (4.8 mi) wide[1] — and lies just off the Dalmatian coast.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.