Chorvatsko, Kornati - Atraktivní nemovitost na malém ostrově na prodej
Dalmatian islands

Ref. : 2011/82, Dům / Vila Prodej

Prodejní cena:480.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Kornati
Přednosti:
  • Za prvé řadě k moři
  • Výhled na moře
  • Nejlepší nabídka
Popis:

Obytná povrch: 180
Plocha pozemku: 1423
Počet pokojů: 5
Počet podlaží: 2
Počet koupelen: 2
Vzdálenost od moře: 5 m

 

Atraktivní nemovitost na jihozápadní straně neobývaného středomořského ostrova, s výhledem na moře a nedaleké ostrovy. Ostrov je jen 5 km od pevniny. Před objektem je soukromé betonové molo s lůžkem pro loď. Společně s domem je k prodeji také motorová loď s kabinou ve velmi dobrém stavu s kotvištěm v Pakostanech.

Objekt byl postaven před 10 lety. S obytnou plochou 180 m2 se skládá z pěti ložnic, tří koupelen a velkého obývacího pokoje s kuchyní. Kuchyně je vyzdobena ve středomořském stylu a používá jako základní materiály dřevo a materiál. Před objektem se nachází krytá terasa s letní kuchyní, plocha 50 m2.

V roce 2018 byly na pozemku instalovány solární systémy, které poskytují elektřinu a teplou vodu, zatímco betonová nádrž (kapacita 40 000 litrů) s filtračním systémem zajišťuje pitnou vodu. Budoucí majitel může okamžitě využít nemovitost, protože je plně vybavena, se dvěma novými lednicemi, pračkou a myčkou nádobí. Kromě toho má nemovitost také otevřený krb, který umožňuje vytápění dřevem, takže nemovitost může být použita v zimním období.

Popis lokaci
The Kornati archipelago of Croatia, also known as the Stomorski islands, is located in the northern part of Dalmatia, south from Zadar and west from Šibenik, in the Šibenik-Knin county. With 35 kilometres length and 89 islands, some large, some small, in a sea area of about 320 square kilometres, the Kornati are the densest archipelago in the Mediterranean Sea. From northwest to southeast (from the island of Balabra to Samograd), and from northeast to southwest (from Gangarol to Mana) they stretch for 13 km. The name of the archipelago is the plural form of the name of the largest island, called Kornat.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti