Chorvatsko, Lastovo - Dům / vila, luxusní, první řadě k moři
Dalmatian islands

Ref. : 3675/30, Dům / Vila Mimo trh

Prodejní cena:1 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Lastovo
Přednosti:
  • Za prvé řadě k moři
  • Bazén
  • Výhled na moře
  • Má energetický certifikát
Popis:

Obytná povrch: 278
Plocha pozemku: 475
Počet pokojů: 6
Počet podlaží: 3
Počet koupelen: 5
Vzdálenost od moře: 30 m

 

Tento exkluzivní dům / Vila se nachází v nádherné lokalitě, přímo u moře na ostrově Lastovo.

Byla postavena v roce 2004 přebytek kvalitních materiálů na 450 m2 pozemku a je pravidelně udržována. Skládá se ze 3 podlaží a táhne přes 300 m2 obytné plochy, 120 m2 teras a schodišť a cca 200 m2 zahrady, kde existuje možnost vybudování bazénu. Konstrukce byla provedena na třech různých patrech spojených schody v celém domě, který se celý dělá. Nicméně, s menším konstrukcí je možné oddělit stejné a je zde možnost prodeje ze strany podlaží: přízemí, první patro a podkroví.

V přízemí se nachází asi 80 m2 a skládá se z jedné velké místnosti, ve které je kuchyňská linka (lze rozdělit na dvě části), koupelna, technická místnost a krytá venkovní terasa - cca. 70 m2 První patro se rozkládá na 120 m2 obytné plochy a skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, dvě ložnice, dvě koupelny, předsíň a krytou venkovní terasu - cca. 30 m2 V podkroví má 100 m2 obytné plochy a skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, dvě ložnice, dvě koupelny, předsíň a krytou venkovní terasu - cca. 20 m2

V ceně domu je zahrnuta celá nábytek, a plně vybavenou kuchyň s vestavěnými kuchyňské spotřebiče. Dům má stavební povolení, a možnost třídit pro účely cestovního ruchu, což činí tento dům je ideální pro relaxaci a zábavu.

Popis lokaci
Lastovo
Lastovo is an island municipality in the Dubrovnik-Neretva County in Croatia. The municipality consists of 46 islands with a total population of 792 people, of which 93% are ethnic Croats, and a land area of approximately 53 square kilometres.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.