Chorvatsko, Lastovo - Dům / vila, luxusní, první řadě k moři
Dalmatian islands

Ref. : 3675/30, Dům / Vila Prodej

Prodejní cena:749.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Lastovo
Přednosti:
  • Za prvé řadě k moři
  • Výhled na moře
  • Bazén
Popis:

Obytná povrch: 278
Plocha pozemku: 475
Počet pokojů: 6
Počet podlaží: 3
Počet koupelen: 5
Vzdálenost od moře: 30 m

 

Tento exkluzivní dům / Vila se nachází v nádherné lokalitě, přímo u moře na ostrově Lastovo.

Byla postavena v roce 2004 přebytek kvalitních materiálů na 450 m2 pozemku a je pravidelně udržována. Skládá se ze 3 podlaží a táhne přes 300 m2 obytné plochy, 120 m2 teras a schodišť a cca 200 m2 zahrady, kde existuje možnost vybudování bazénu. Konstrukce byla provedena na třech různých patrech spojených schody v celém domě, který se celý dělá. Nicméně, s menším konstrukcí je možné oddělit stejné a je zde možnost prodeje ze strany podlaží: přízemí, první patro a podkroví.

V přízemí se nachází asi 80 m2 a skládá se z jedné velké místnosti, ve které je kuchyňská linka (lze rozdělit na dvě části), koupelna, technická místnost a krytá venkovní terasa - cca. 70 m2 První patro se rozkládá na 120 m2 obytné plochy a skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, dvě ložnice, dvě koupelny, předsíň a krytou venkovní terasu - cca. 30 m2 V podkroví má 100 m2 obytné plochy a skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, dvě ložnice, dvě koupelny, předsíň a krytou venkovní terasu - cca. 20 m2

V ceně domu je zahrnuta celá nábytek, a plně vybavenou kuchyň s vestavěnými kuchyňské spotřebiče. Dům má stavební povolení, a možnost třídit pro účely cestovního ruchu, což činí tento dům je ideální pro relaxaci a zábavu.

Popis lokaci
Lastovo is an island municipality in the Dubrovnik-Neretva County in Croatia. The municipality consists of 46 islands with a total population of 792 people, of which 93% are ethnic Croats, and a land area of approximately 53 square kilometres.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti


FAQ

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohou si cizinci koupit nemovitost v Chorvatsku?

Mezi občany EU a občany mimo EU existuje rozdíl. Občané EU, fyzické a právnické osoby, mohou nakupovat nemovitosti v Chorvatsku za stejných podmínek jako chorvatští občané. Občané mimo EU, fyzické a právnické osoby, si mohou koupit nemovitost podle zásady reciprocity a musí si vyžádat souhlas ministerstva spravedlnosti Chorvatské republiky.

2. Jaké daně musím platit při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Daň z nemovitostí v Chorvatsku je 3% z odhadu majetku daňového úřadu. Platí kupující a pouze jednou.

3. Jaká je nejlepší doba roku do Chorvatska?

Chorvatsko má mírné klima, takže je velmi příjemné navštívit kdykoli. Nejlepší období pro nákup je však od října do prosince a od dubna do června. Jako turistická země se v létě pronajímá mnoho nemovitostí, takže je obtížnější zajistit návštěvu nemovitostí.

4. Jaké je nejlepší místo v Chorvatsku ke koupi vily?

První řada k moři je vždy výhodná situace. Pokud jde o umístění: podél pobřeží od Dubrovníku do Zadaru a ze středodalmatinských ostrovů jsou nejoblíbenější Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula a poloostrov Pelješac.

5. Jak najdu dům k pronájmu v Split Chorvatsko?

Split je spíše místo bytu, a tak je dlouhodobě snazší pronajmout byt. Je však možné najít vilu k dlouhodobému pronájmu. Protože pronájem je vždy nepředvídatelný a situace se rychle mění, je vždy nejlepším řešením kontaktovat agenturu a zjistit, co je aktuálně na trhu a dostupné.

6. Je nyní vhodný čas investovat na chorvatském trhu s nemovitostmi?

Trh s nemovitostmi v Chorvatsku je v posledních letech velmi živý a stále roste, takže je určitě dobré období investovat a dosáhnout uspokojivé návratnosti investice.

7. Co je OIB a proč je potřebuji?

V angličtině je to „PIN“, které znamená „osobní identifikační číslo“ a je nutné pro jakoukoli smlouvu. Je jedinečný pro každou osobu, chorvatskou nebo cizí, a používá se jako jedinečný identifikátor v různých úředních záznamech.

8. Mohu platit v cizí měně při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Všechny platby nemovitostí musí být v národní měně, což je HRK. Jakákoli platba v cizích měnách však bude převedena na kuna.