Chorvatsko, Omis - Dům / vila s výhledem na moře, na prodej
Dalmatského pobřeží

Ref. : 2016/194, Dům / Vila Prodej

Prodejní cena:790.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Omis
Přednosti:
  • Výhled na moře
  • Garáž
  • Parkoviště
Popis:

Obytná povrch: 600
Plocha pozemku: 650
Počet pokojů: 13
Počet podlaží: 4
Počet koupelen: 8
Vzdálenost od moře: 300 m

 

Tento prostorný samostatně stojící bytový dům s výhledem na moře se nachází v krásné lokalitě v blízkosti Omiše.

Skládá se z přízemí a čtyři další podlaží. Rozkládá se na 600 m2 obytné plochy a 650 m2 pozemku. V přízemí consits ze dvou garáží, dvě skladovací prostory a parkoviště pro 5 vozidel v přední části domu. V prvním patře prostorný 260 m2 byt se těsném který se skládá ze dvou ložnic, kuchyně, jídelna s krbem, koupelna, malá garsoniéra na straně domu, dvě prostorné terasy (jedna je otevřen, zatímco druhý je uzavřen) a letní kuchyně. Na druhém a třetím patře dva apartmány jsou umístěny, z nichž jeden je apartmán s jednou ložnicí, každý s vlastním sociálním zařízením, kuchyní a terasou. Ve čtvrtém patře jsou 2 dvoupokojové apartmány s balkonem a přístup do prostoru s bazénem, ​​prostornou terasou a krbem, která se nachází za domem.

Vzhledem k jeho umístění a blízkost Omiš, stejně jako hlavní město s veškerým potřebným vybavením, aby tento majetek zajímavou možností jako investice do cestovního ruchu pronájmu.

Popis lokaci
Omiš (pronounced [ɔ̌miːʃ], Latin and Italian: Almissa) is a town and port in the Dalmatia region of Croatia, and is a municipality in the Split-Dalmatia County. The town is situated approximately 25 kilometres (16 miles) south-east of Croatia's second largest city, Split. Its location is where the emerald-green Cetina River[1] meets the Adriatic Sea (Croatian: Jadransko More). Omiš municipality has a population of 14,936[2] and its area is 266 square kilometres (103 sq mi).

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.
FAQ

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohou si cizinci koupit nemovitost v Chorvatsku?

Mezi občany EU a občany mimo EU existuje rozdíl. Občané EU, fyzické a právnické osoby, mohou nakupovat nemovitosti v Chorvatsku za stejných podmínek jako chorvatští občané. Občané mimo EU, fyzické a právnické osoby, si mohou koupit nemovitost podle zásady reciprocity a musí si vyžádat souhlas ministerstva spravedlnosti Chorvatské republiky.

2. Jaké daně musím platit při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Daň z nemovitostí v Chorvatsku je 3% z odhadu majetku daňového úřadu. Platí kupující a pouze jednou.

3. Jaká je nejlepší doba roku do Chorvatska?

Chorvatsko má mírné klima, takže je velmi příjemné navštívit kdykoli. Nejlepší období pro nákup je však od října do prosince a od dubna do června. Jako turistická země se v létě pronajímá mnoho nemovitostí, takže je obtížnější zajistit návštěvu nemovitostí.

4. Jaké je nejlepší místo v Chorvatsku ke koupi vily?

První řada k moři je vždy výhodná situace. Pokud jde o umístění: podél pobřeží od Dubrovníku do Zadaru a ze středodalmatinských ostrovů jsou nejoblíbenější Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula a poloostrov Pelješac.

5. Jak najdu dům k pronájmu v Split Chorvatsko?

Split je spíše místo bytu, a tak je dlouhodobě snazší pronajmout byt. Je však možné najít vilu k dlouhodobému pronájmu. Protože pronájem je vždy nepředvídatelný a situace se rychle mění, je vždy nejlepším řešením kontaktovat agenturu a zjistit, co je aktuálně na trhu a dostupné.

6. Je nyní vhodný čas investovat na chorvatském trhu s nemovitostmi?

Trh s nemovitostmi v Chorvatsku je v posledních letech velmi živý a stále roste, takže je určitě dobré období investovat a dosáhnout uspokojivé návratnosti investice.

7. Co je OIB a proč je potřebuji?

V angličtině je to „PIN“, které znamená „osobní identifikační číslo“ a je nutné pro jakoukoli smlouvu. Je jedinečný pro každou osobu, chorvatskou nebo cizí, a používá se jako jedinečný identifikátor v různých úředních záznamech.

8. Mohu platit v cizí měně při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Všechny platby nemovitostí musí být v národní měně, což je HRK. Jakákoli platba v cizích měnách však bude převedena na kuna.