Chorvatsko, Omis - Krásná vila s výhledem na moře, na prodej
Dalmatského pobřeží

Ref. : 4231/30, Dům / Vila Prodej

Prodejní cena:990.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Omis
Přednosti:
  • Bazén
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
  • Garáž
  • Luxusní
  • Moderní
  • Novostavby
  • Nejlepší nabídka
Popis:

Obytná povrch: 200
Plocha pozemku: 720
Počet pokojů: 4
Počet podlaží: 3
Počet koupelen: 5
Vzdálenost od moře: 1700 m

 

Krásná vila se nachází ve svahu, na samotě bez sousedů. Kromě úplného soukromí nabízí vila krásný výhled na moře. Nemovitost má vše potřebné pro příjemnou a klidnou dovolenou. Vila je zařazena do kategorií 4 * a je také k pronájmu.

Je kompletně navržen renomovaným architektem, který zajišťuje více denního světla a maximální komfort hosta. Čtyři ložnice, kuchyň a obývací pokoj jsou orientovány na jih / východ. Každá ložnice má vlastní koupelnu a klimatizaci (sprchové vany v každé koupelně a extra vana v jedné ložnici).

V centrální části vily je moderní a vybavená kuchyň s přístupem na terasu. Skleněné dveře rozdělující terasu a kuchyňskou plochu od podlahy ke stropu umožňují krásný výhled a velké množství denního světla v interiéru. Prostorný obývací pokoj a jídelna jsou navrženy s použitím moderních detailů, takže tato oblast je vřelá a pohodlná.

Velké a prostorné terasy obklopují vilu. Zadní terasa může být použita jako izolovaná relaxační oblast, zatímco jižní terasa je perfektní místo na opalování nebo jídelna, kde se nachází nekonečný bazén. Na konci terasy je k dispozici gril.

Vzdálenost od pláže je 5 minut jízdy autem.

Popis lokaci
Omiš (pronounced [ɔ̌miːʃ], Latin and Italian: Almissa) is a town and port in the Dalmatia region of Croatia, and is a municipality in the Split-Dalmatia County. The town is situated approximately 25 kilometres (16 miles) south-east of Croatia's second largest city, Split. Its location is where the emerald-green Cetina River[1] meets the Adriatic Sea (Croatian: Jadransko More). Omiš municipality has a population of 14,936[2] and its area is 266 square kilometres (103 sq mi).

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.