Chorvatsko, Omis - Nově postavené nemovitosti s výhledem na moře
Dalmatského pobřeží

Ref. : 4860/30, Dům / Vila Prodej

Prodejní cena:975.250 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Omis
Přednosti:
  • Bazén
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
  • Garáž
  • Luxusní
  • Moderní
  • Novostavby
Popis:

Obytná povrch: 415
Plocha pozemku: 453
Počet pokojů: 4
Počet podlaží: 3
Počet koupelen: 6
Vzdálenost od moře: 150 m

 

Nově postavená nemovitost na prodej, která se nachází v blízkosti Omiše, na svahu s krásným výhledem na moře. V současné době je ve fázi dokončování a vybavení a plánovaný termín dokončení je polovina května 2019. Skládá se ze 415 m2 obytné plochy (tři podlaží) a nachází se na pozemku o rozloze 453 m2.

S velmi zajímavým uspořádáním lze nemovitosti využít pro bydlení, letní nebo turistické pronájmy. Hlavní vchod do objektu a příjezdová cesta je na severní straně, v prvním patře. Na této úrovni jsou také tři venkovní parkovací stání a jedno garážové stání. Na tomto patře je otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou (60 m2), koupelna a vstup na pohodlnou terasu o velikosti 50 m2, ideální pro venkovní stolování.

Vnitřní schodiště z prvního patra vede do přízemí, kde jsou čtyři ložnice, každá s vlastní koupelnou, posilovnou, prádelnou a sušárnou a kotelnou. Terasa na tomto patře, stejně jako pěkně zdobená zahrada, obklopují tuto nemovitost na jihu, východě a na západě.

Druhé patro domu je koncipováno jako střešní terasa skládající se ze sauny, vířivky, bazénu, grilu, venkovního jídelního prostoru a části prostoru na slunění. Do tohoto patra se dostanete z vnitřního nebo vnějšího schodiště z prvního patra. V prostoru, kde je částečně krytá terasa, je instalováno podlahové vytápění, které dává budoucímu majiteli možnost tuto část uzavřít a využít ji v chladné části roku. Každý pokoj má stropní klimatizaci a podlahové vytápění.

Popis lokaci
Omiš (pronounced [ɔ̌miːʃ], Latin and Italian: Almissa) is a town and port in the Dalmatia region of Croatia, and is a municipality in the Split-Dalmatia County. The town is situated approximately 25 kilometres (16 miles) south-east of Croatia's second largest city, Split. Its location is where the emerald-green Cetina River[1] meets the Adriatic Sea (Croatian: Jadransko More). Omiš municipality has a population of 14,936[2] and its area is 266 square kilometres (103 sq mi).

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.
FAQ

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohou si cizinci koupit nemovitost v Chorvatsku?

Mezi občany EU a občany mimo EU existuje rozdíl. Občané EU, fyzické a právnické osoby, mohou nakupovat nemovitosti v Chorvatsku za stejných podmínek jako chorvatští občané. Občané mimo EU, fyzické a právnické osoby, si mohou koupit nemovitost podle zásady reciprocity a musí si vyžádat souhlas ministerstva spravedlnosti Chorvatské republiky.

2. Jaké daně musím platit při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Daň z nemovitostí v Chorvatsku je 3% z odhadu majetku daňového úřadu. Platí kupující a pouze jednou.

3. Jaká je nejlepší doba roku do Chorvatska?

Chorvatsko má mírné klima, takže je velmi příjemné navštívit kdykoli. Nejlepší období pro nákup je však od října do prosince a od dubna do června. Jako turistická země se v létě pronajímá mnoho nemovitostí, takže je obtížnější zajistit návštěvu nemovitostí.

4. Jaké je nejlepší místo v Chorvatsku ke koupi vily?

První řada k moři je vždy výhodná situace. Pokud jde o umístění: podél pobřeží od Dubrovníku do Zadaru a ze středodalmatinských ostrovů jsou nejoblíbenější Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula a poloostrov Pelješac.

5. Jak najdu dům k pronájmu v Split Chorvatsko?

Split je spíše místo bytu, a tak je dlouhodobě snazší pronajmout byt. Je však možné najít vilu k dlouhodobému pronájmu. Protože pronájem je vždy nepředvídatelný a situace se rychle mění, je vždy nejlepším řešením kontaktovat agenturu a zjistit, co je aktuálně na trhu a dostupné.

6. Je nyní vhodný čas investovat na chorvatském trhu s nemovitostmi?

Trh s nemovitostmi v Chorvatsku je v posledních letech velmi živý a stále roste, takže je určitě dobré období investovat a dosáhnout uspokojivé návratnosti investice.

7. Co je OIB a proč je potřebuji?

V angličtině je to „PIN“, které znamená „osobní identifikační číslo“ a je nutné pro jakoukoli smlouvu. Je jedinečný pro každou osobu, chorvatskou nebo cizí, a používá se jako jedinečný identifikátor v různých úředních záznamech.

8. Mohu platit v cizí měně při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Všechny platby nemovitostí musí být v národní měně, což je HRK. Jakákoli platba v cizích měnách však bude převedena na kuna.