Chorvatsko, Omis - Vila s bazénem v klidné lokalitě, k prodeji
Dalmatského pobřeží

Ref. : 2019/48, Dům / Vila Prodej

Prodejní cena:950.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Omis
Přednosti:
  • Bazén
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
  • Garáž
  • Luxusní
  • Moderní
  • Novostavby
  • Nejlepší nabídka
  • Exkluzivní prodej
Popis:

Obytná povrch: 486
Plocha pozemku: 320
Počet pokojů: 6
Počet podlaží: 3
Počet koupelen: 7
Vzdálenost od moře: 30 m

 

K prodeji je atraktivní nemovitost, která se nachází na malém, romantickém místě na Omišské riviéře, ve druhé řadě k moři. Místo je charakterizováno krásnými plážemi a křišťálově čistým mořem se všemi potřebnými vymoženostmi - restauracemi, bary, zatímco nemovitost je v mírně vyvýšené poloze bez hluku a davy lidí. Pokud jde o jeho polohu, nemovitost má vynikající výhled na moře i z přízemí. V pěší vzdálenosti od pláže je 100 m.

Objekt je rozdělen na 4 podlaží - suterén, přízemí a dva patra. Sklep má rozlohu 49 m2. V přízemí se skládá z apartmánu s jednou ložnicí s balkonem a bazénem. V prvním patře je jeden studio apartmán, jedna ložnice a jeden apartmán se dvěma ložnicemi. Druhé patro se skládá ze samostatného bytu, který se dosud používá jako kancelářský prostor. Kvůli terénu kaskádového typu, ve druhém patře na severu je garáž pro dvě auta. Příjezdová cesta je také na severní straně a před garáží je několik parkovacích míst.

Na nádvoří je uzavřen oplocený oplocený plot a zeleň je zdobená a dobře udržovaná. Na jižní straně domu je krytý bazén a jacuzzi. Dům byl využíván hlavně v létě, postavený v roce 2012 pomocí vysoce kvalitních materiálů a vybavení.

Popis lokaci
Omiš (pronounced [ɔ̌miːʃ], Latin and Italian: Almissa) is a town and port in the Dalmatia region of Croatia, and is a municipality in the Split-Dalmatia County. The town is situated approximately 25 kilometres (16 miles) south-east of Croatia's second largest city, Split. Its location is where the emerald-green Cetina River[1] meets the Adriatic Sea (Croatian: Jadransko More). Omiš municipality has a population of 14,936[2] and its area is 266 square kilometres (103 sq mi).

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.
FAQ

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohou si cizinci koupit nemovitost v Chorvatsku?

Mezi občany EU a občany mimo EU existuje rozdíl. Občané EU, fyzické a právnické osoby, mohou nakupovat nemovitosti v Chorvatsku za stejných podmínek jako chorvatští občané. Občané mimo EU, fyzické a právnické osoby, si mohou koupit nemovitost podle zásady reciprocity a musí si vyžádat souhlas ministerstva spravedlnosti Chorvatské republiky.

2. Jaké daně musím platit při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Daň z nemovitostí v Chorvatsku je 3% z odhadu majetku daňového úřadu. Platí kupující a pouze jednou.

3. Jaká je nejlepší doba roku do Chorvatska?

Chorvatsko má mírné klima, takže je velmi příjemné navštívit kdykoli. Nejlepší období pro nákup je však od října do prosince a od dubna do června. Jako turistická země se v létě pronajímá mnoho nemovitostí, takže je obtížnější zajistit návštěvu nemovitostí.

4. Jaké je nejlepší místo v Chorvatsku ke koupi vily?

První řada k moři je vždy výhodná situace. Pokud jde o umístění: podél pobřeží od Dubrovníku do Zadaru a ze středodalmatinských ostrovů jsou nejoblíbenější Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula a poloostrov Pelješac.

5. Jak najdu dům k pronájmu v Split Chorvatsko?

Split je spíše místo bytu, a tak je dlouhodobě snazší pronajmout byt. Je však možné najít vilu k dlouhodobému pronájmu. Protože pronájem je vždy nepředvídatelný a situace se rychle mění, je vždy nejlepším řešením kontaktovat agenturu a zjistit, co je aktuálně na trhu a dostupné.

6. Je nyní vhodný čas investovat na chorvatském trhu s nemovitostmi?

Trh s nemovitostmi v Chorvatsku je v posledních letech velmi živý a stále roste, takže je určitě dobré období investovat a dosáhnout uspokojivé návratnosti investice.

7. Co je OIB a proč je potřebuji?

V angličtině je to „PIN“, které znamená „osobní identifikační číslo“ a je nutné pro jakoukoli smlouvu. Je jedinečný pro každou osobu, chorvatskou nebo cizí, a používá se jako jedinečný identifikátor v různých úředních záznamech.

8. Mohu platit v cizí měně při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Všechny platby nemovitostí musí být v národní měně, což je HRK. Jakákoli platba v cizích měnách však bude převedena na kuna.