Chorvatsko, Peljesac - Dům / Vila na pláži, na prodej
Dalmatského pobřeží

Ref. : 4783/30, Dům / Vila Prodáno

Prodejní cena:225.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Peljesac

PRODANO!

Přednosti:
  • Za prvé řadě k moři
  • Výhled na moře
  • Garáž
Popis:

Obytná povrch: 75
Plocha pozemku: 100
Počet pokojů: 2
Počet koupelen: 1
Vzdálenost od moře: 5 m

 

Vynikající nemovitost na pláži, která se nachází v malé rybářské vesnici Zuljana, na jihozápadním pobřeží poloostrova Pelješac. Tato poloha se může pochlubit krásnou krajinou, křišťálově čistou vodou a borovým lesem táhnoucím se podél moře. S přímým přístupem na pláž, tento dům je vynikající investice pro radost a relaxaci s mořem.

Celková obytná plocha 75 m2 se skládá ze dvou ložnic, kuchyně a jídelny, koupelny, komory a garáže. Protože garáž má malý povrch, v současné době slouží jako druhá komora. Dům se nachází mezi pláží a příjezdovou silnicí, s veškerou potřebnou infrastrukturou (městská voda, elektřina a septik).

Dům je obohacen o 100 m2 zahradu s palmou, která nabízí příjemný stín v horkých letních dnech. Vzhledem k jedinečné poloze je dům ideální pro turistické pronájmy, zatímco okolí je ideální pro pěší turistiku, cyklistiku a pěší turistiku.

Popis lokaci
Peljesac
Peljesac (Croatian pronunciation: [pɛ̌ʎɛʃats]) (local Chakavian dialect: Pelišac; Italian: Sabbioncello) is a peninsula in southern Dalmatia[1] in Croatia. The peninsula is part of the Dubrovnik-Neretva County and is the second largest peninsula in Croatia. From the isthmus that begins at Ston, to the top of Cape Lovista, it is 65 km or 40 mi long.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti