Chorvatsko, Peljesac - Dům / Vila na pláži, na prodej
Dalmatského pobřeží

Ref. : 4783/30, Dům / Vila Prodáno

Prodejní cena:225.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Peljesac
PRODANO!
Přednosti:
  • Za prvé řadě k moři
  • Výhled na moře
  • Garáž
Popis:

Obytná povrch: 75
Plocha pozemku: 100
Počet pokojů: 2
Počet koupelen: 1
Vzdálenost od moře: 5 m

 

Vynikající nemovitost na pláži, která se nachází v malé rybářské vesnici Zuljana, na jihozápadním pobřeží poloostrova Pelješac. Tato poloha se může pochlubit krásnou krajinou, křišťálově čistou vodou a borovým lesem táhnoucím se podél moře. S přímým přístupem na pláž, tento dům je vynikající investice pro radost a relaxaci s mořem.

Celková obytná plocha 75 m2 se skládá ze dvou ložnic, kuchyně a jídelny, koupelny, komory a garáže. Protože garáž má malý povrch, v současné době slouží jako druhá komora. Dům se nachází mezi pláží a příjezdovou silnicí, s veškerou potřebnou infrastrukturou (městská voda, elektřina a septik).

Dům je obohacen o 100 m2 zahradu s palmou, která nabízí příjemný stín v horkých letních dnech. Vzhledem k jedinečné poloze je dům ideální pro turistické pronájmy, zatímco okolí je ideální pro pěší turistiku, cyklistiku a pěší turistiku.

Popis lokaci
Peljesac (Croatian pronunciation: [pɛ̌ʎɛʃats]) (local Chakavian dialect: Pelišac; Italian: Sabbioncello) is a peninsula in southern Dalmatia[1] in Croatia. The peninsula is part of the Dubrovnik-Neretva County and is the second largest peninsula in Croatia. From the isthmus that begins at Ston, to the top of Cape Lovista, it is 65 km or 40 mi long.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti


FAQ

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohou si cizinci koupit nemovitost v Chorvatsku?

Mezi občany EU a občany mimo EU existuje rozdíl. Občané EU, fyzické a právnické osoby, mohou nakupovat nemovitosti v Chorvatsku za stejných podmínek jako chorvatští občané. Občané mimo EU, fyzické a právnické osoby, si mohou koupit nemovitost podle zásady reciprocity a musí si vyžádat souhlas ministerstva spravedlnosti Chorvatské republiky.

2. Jaké daně musím platit při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Daň z nemovitostí v Chorvatsku je 3% z odhadu majetku daňového úřadu. Platí kupující a pouze jednou.

3. Jaká je nejlepší doba roku do Chorvatska?

Chorvatsko má mírné klima, takže je velmi příjemné navštívit kdykoli. Nejlepší období pro nákup je však od října do prosince a od dubna do června. Jako turistická země se v létě pronajímá mnoho nemovitostí, takže je obtížnější zajistit návštěvu nemovitostí.

4. Jaké je nejlepší místo v Chorvatsku ke koupi vily?

První řada k moři je vždy výhodná situace. Pokud jde o umístění: podél pobřeží od Dubrovníku do Zadaru a ze středodalmatinských ostrovů jsou nejoblíbenější Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula a poloostrov Pelješac.

5. Jak najdu dům k pronájmu v Split Chorvatsko?

Split je spíše místo bytu, a tak je dlouhodobě snazší pronajmout byt. Je však možné najít vilu k dlouhodobému pronájmu. Protože pronájem je vždy nepředvídatelný a situace se rychle mění, je vždy nejlepším řešením kontaktovat agenturu a zjistit, co je aktuálně na trhu a dostupné.

6. Je nyní vhodný čas investovat na chorvatském trhu s nemovitostmi?

Trh s nemovitostmi v Chorvatsku je v posledních letech velmi živý a stále roste, takže je určitě dobré období investovat a dosáhnout uspokojivé návratnosti investice.

7. Co je OIB a proč je potřebuji?

V angličtině je to „PIN“, které znamená „osobní identifikační číslo“ a je nutné pro jakoukoli smlouvu. Je jedinečný pro každou osobu, chorvatskou nebo cizí, a používá se jako jedinečný identifikátor v různých úředních záznamech.

8. Mohu platit v cizí měně při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Všechny platby nemovitostí musí být v národní měně, což je HRK. Jakákoli platba v cizích měnách však bude převedena na kuna.