Chorvatsko, Peljesac - Renovovaný dům v malé vesnici na prodej
Dalmatského pobřeží

Ref. : 4857/30, Dům / Vila Prodej

Prodejní cena:179.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Peljesac
Nabídky Vítejte!
Přednosti:
  • Kamenný dům
Popis:

Obytná povrch: 160
Plocha pozemku: 800
Počet pokojů: 3
Počet podlaží: 1
Počet koupelen: 2

 

Na prodej je dům umístěný na malém místě na poloostrově Pelješac, pouhých 7 km od známé pláže Zuljana. Objekt je rozložen na 160 m2 obytného prostoru se dvěma podlažími, umístěný na pozemku o rozloze 800 m2. V přední části domu je velká terasa s grilem, stejně jako zahrada.

První patro má rozlohu 80 m2 a sestává z plně vybavené kuchyně, obývacího pokoje s krbem, koupelny s pračkou, vanou a malým WC.

Ve druhém patře jsou tři ložnice o rozloze 12 m2 a menší koupelna se sprchovým koutem. Nemovitost má balkon s výhledem na okolní hory a údolí.

Nákupní centra a většina restaurací se nachází v historickém městě Ston, asi 18 kilometrů od vesnice, zatímco menší rodinné restaurace a obchody se nacházejí v nedalekých vesnicích.

Popis lokaci
Peljesac (Croatian pronunciation: [pɛ̌ʎɛʃats]) (local Chakavian dialect: Pelišac; Italian: Sabbioncello) is a peninsula in southern Dalmatia[1] in Croatia. The peninsula is part of the Dubrovnik-Neretva County and is the second largest peninsula in Croatia. From the isthmus that begins at Ston, to the top of Cape Lovista, it is 65 km or 40 mi long.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.