Chorvatsko, Primosten - Kamenný dům ideální pro milovníky přírody, k prodeji
Dalmatského pobřeží

Ref. : 4805/30, Dům / Vila/Stavební pozemek Prodej

Prodejní cena:49.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Primosten
Přednosti:
  • Kamenný dům
Popis:

Obytná povrch: 66
Plocha pozemku: 628

 

Zřícenina kamenný dům se nachází 2 km od města Primosten, v odlehlé části neobývané obce, obklopené vinicemi. Dům má rozlohu 66 m2, který se nachází na pozemku o rozloze 628 m2. Dům má kamenné stěny o šířce 60 cm a jedna stěna se opírá o skálu. Současné zařízení spolu se stodolem lze rekonstruovat do 90 m2 přízemí + podkroví.

K pozemku jsou dvě přístupové cesty. Nahoře je přístupová cesta s právem na užívání, kterou lze dohodnout s ostatními uživateli. Cesta níže je oficiální a je šířka auta. Připojení vody a elektřiny je nedaleko.

Tato nemovitost je ideální příležitostí pro milovníky přírody a při nezbytné rekonstrukci můžete obdivovat okouzlující oázu klidu. Tato nemovitost nabízí velký turistický potenciál (jako vila s bazénem) díky blízkosti města Primošten, která je oblíbeným turistickým cílem a může být také použita jako rekreační dům a útěk z každodenního života.

Popis lokaci
Primošten (pronounced [prǐmɔʃtɛn]; Italian: Capocesto) is a town in Croatia, and a part of the Šibenik-Knin County. It is situated in the south, between the cities of Šibenik and Trogir, on the Adriatic coast. 97.03% of the citizens are Croats.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti