Chorvatsko, Rogoznica - Dům / vila s výhledem na moře
Dalmatského pobřeží

Ref. : 4616/30, Dům / Vila Prodáno

Prodejní cena:195.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Rogoznica
PRODANO!
Přednosti:
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
Popis:

Obytná povrch: 140
Plocha pozemku: 300
Počet pokojů: 5
Počet podlaží: 1
Počet koupelen: 3
Vzdálenost od moře: 100 m

 

Tento dům / Vila se nachází v atraktivní lokalitě, pouhých 100 metrů od moře v Rogoznica.

Byl postaven na pozemku 300 m2, se šíří přes dvě podlaží s celkem 140 m2 obytné plochy. To byl rekonstruován v roce 2012. a je připraven k nastěhování. 70 m2 přízemí se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvě ložnice a jedna koupelna. Z jídelny je přístup do nezakrytého 25 m2 terasa. Venkovní schodiště vede do prvního patra 70 m2 se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, tři ložnice, dvě koupelny a odhalili 25 m2 terasa. V přední části pozemku jsou 3 parkovací místa.

V přední části domu je pláž, používá pouze vlastník pozemku), stejně jako kotviště. V blízkosti se nachází obchod s potravinami a restaurace, zatímco 12 kilometrů, ve větším městě, tam je pošta, restaurace, obchody atd. Více

Pěkná lokalita v blízkosti moře, kotviště, kvalitní konstrukce a blízkost potřebným vybavením vám poskytne perfektní dovolenou v srdci Středozemního moře.

Popis lokaci
Rogoznica
Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.