Chorvatsko, Rogoznica - Krásná vila u moře, na prodej
Dalmatského pobřeží

Ref. : 2022/161, Dům / Vila Prodáno

Prodejní cena:590.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Rogoznica

PRODANO!

Přednosti:
  • Za prvé řadě k moři
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
  • Luxusní
  • Moderní
Popis:

Obytná povrch: 280
Plocha pozemku: 505
Počet pokojů: 5
Počet podlaží: 2
Počet koupelen: 4
Vzdálenost od moře: 5 m

 

Krásná dvoupodlažní vila se nachází v první řadě k moři, v krásné zátoce u Rogoznice. Soukromá pláž se nachází v přední části objektu (cca 5 metrů), s vlastním kotveným člunem. Objekt se nachází na pozemku o rozloze 505 m2, má 280 m2 obytného prostoru, včetně dvou apartmánů na samostatné části pozemku. Nad apartmány, na severní straně domu, je parkoviště pro několik vozidel zajištěno posuvnými dvorními dveřmi.

Ve spodním patře domu se skládá z kuchyně, obývacího pokoje s jídelnou a toaletou. Z obývacího pokoje je výjezd na polo-krytou terasu s jídelním prostorem, kde se nachází venkovní kuchyň, stejně jako venkovní sprcha. Vnitřní schody vedou do druhého patra, které tvoří tři ložnice, z nichž jedna je hlavní ložnice s vlastní koupelnou. V tomto patře je také mini kuchyň s pohovkou, stejně jako krásná terasa s výhledem na moře. Dva samostatné apartmány pro hosty jsou rozloženy na 28 m2 a 30 m2 obytné plochy a jsou umístěny za vilou. Oba apartmány mají mini kuchyňku a koupelnu a jsou klimatizovány. K dispozici je malá jídelna v přední části, stejně jako barbecue.

Vila je nově zrekonstruovaná, plně zařízená luxusním nábytkem a klimatizací v každém pokoji. Dvůr je plně zařízený, s kultivovanou zahradou s zavlažováním a schody pokryté kamenem. Pod objektem, vedle moře, je menší garáž, 25 m2, která je dostatečná k uložení menší lodní nebo plážové techniky.

Vzdálenost na letiště Split je přibližně 25 minut a do Splitu asi 45 minut.

Popis lokaci
Rogoznica
Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.