Chorvatsko, Rogoznica - Luxusní rodinná vila s bazénem, ​​k prodeji
Dalmatského pobřeží

Ref. : 2022/112, Dům / Vila Prodej

Prodejní cena:750.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Rogoznica
Přednosti:
  • Bazén
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
  • Garáž
  • Luxusní
  • Moderní
  • Kamenný dům
  • Novostavby
  • Nejlepší nabídka
Popis:

Obytná povrch: 300
Plocha pozemku: 400
Počet pokojů: 3
Počet podlaží: 3
Počet koupelen: 6
Vzdálenost od moře: 15 m

 

Luxusní rodinná vila ve výstavbě, která se nachází v krásné zátoce u Rogoznice. Vila se nachází na konci hlavní silnice, takže je izolovaná od mnoha bytových domů, turistů a hluku z vozu, dává jí klid, ticho a soukromí. Dokončení stavby je naplánováno na května 2018.

Celková obytná plocha 300 m2 sestává ze suterénu, přízemí, prvního a druhého patra. V suterénu je garáž s přímým přístupem k vile, technickou místností a několika prázdnými místnostmi, které lze využít jako další byt, kino, posilovna a tak dále.

V přízemí se nachází kuchyň, obývací pokoj, jídelna, terasa, bazén a toaleta pro hosty. V prvním patře jsou tři ložnice, z nichž dvě mají vlastní koupelnu a další koupelnu. Ve druhém patře se nachází sauna a terasa s panoramatickým výhledem. K dispozici jsou také instalace pro kuchyň a vířivku.

V garáži je parkoviště, v blízkosti vily je několik parkovacích míst. Centrální podlahové vytápění prochází celou vilou a v koupelnách je instalováno další elektrické podlahové vytápění. Kromě toho je každý pokoj vybaven klimatizací. Při stavbě vil byly použity špičkové materiály - dlaždice, mramor, sklo a skleněné ploty, které budou později instalovány.

Vzdálenost na letiště Split je 30 km a na Rogoznici 10 km.

Popis lokaci
Rogoznica
Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.