Chorvatsko, Rogoznica - Luxusní rodinná vila s bazénem, ​​k prodeji
Dalmatského pobřeží

Ref. : 2022/112, Dům / Vila Prodej

Prodejní cena:1.050.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Rogoznica
Přednosti:
  • Bazén
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
  • Garáž
  • Luxusní
  • Moderní
  • Kamenný dům
  • Novostavby
  • Nejlepší nabídka
Popis:

Obytná povrch: 300
Plocha pozemku: 400
Počet pokojů: 3
Počet podlaží: 3
Počet koupelen: 6
Vzdálenost od moře: 15 m

 

Luxusní rodinná vila ve výstavbě, která se nachází v krásné zátoce u Rogoznice. Vila se nachází na konci hlavní silnice, takže je izolovaná od mnoha bytových domů, turistů a hluku z vozu, dává jí klid, ticho a soukromí. Dokončení stavby je naplánováno na května 2018.

Celková obytná plocha 300 m2 sestává ze suterénu, přízemí, prvního a druhého patra. V suterénu je garáž s přímým přístupem k vile, technickou místností a několika prázdnými místnostmi, které lze využít jako další byt, kino, posilovna a tak dále.

V přízemí se nachází kuchyň, obývací pokoj, jídelna, terasa, bazén a toaleta pro hosty. V prvním patře jsou tři ložnice, z nichž dvě mají vlastní koupelnu a další koupelnu. Ve druhém patře se nachází sauna a terasa s panoramatickým výhledem. K dispozici jsou také instalace pro kuchyň a vířivku.

V garáži je parkoviště, v blízkosti vily je několik parkovacích míst. Centrální podlahové vytápění prochází celou vilou a v koupelnách je instalováno další elektrické podlahové vytápění. Kromě toho je každý pokoj vybaven klimatizací. Při stavbě vil byly použity špičkové materiály - dlaždice, mramor, sklo a skleněné ploty, které budou později instalovány.

Vzdálenost na letiště Split je 30 km a na Rogoznici 10 km.

Popis lokaci
Rogoznica
Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.
FAQ

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohou si cizinci koupit nemovitost v Chorvatsku?

Mezi občany EU a občany mimo EU existuje rozdíl. Občané EU, fyzické a právnické osoby, mohou nakupovat nemovitosti v Chorvatsku za stejných podmínek jako chorvatští občané. Občané mimo EU, fyzické a právnické osoby, si mohou koupit nemovitost podle zásady reciprocity a musí si vyžádat souhlas ministerstva spravedlnosti Chorvatské republiky.

2. Jaké daně musím platit při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Daň z nemovitostí v Chorvatsku je 3% z odhadu majetku daňového úřadu. Platí kupující a pouze jednou.

3. Jaká je nejlepší doba roku do Chorvatska?

Chorvatsko má mírné klima, takže je velmi příjemné navštívit kdykoli. Nejlepší období pro nákup je však od října do prosince a od dubna do června. Jako turistická země se v létě pronajímá mnoho nemovitostí, takže je obtížnější zajistit návštěvu nemovitostí.

4. Jaké je nejlepší místo v Chorvatsku ke koupi vily?

První řada k moři je vždy výhodná situace. Pokud jde o umístění: podél pobřeží od Dubrovníku do Zadaru a ze středodalmatinských ostrovů jsou nejoblíbenější Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula a poloostrov Pelješac.

5. Jak najdu dům k pronájmu v Split Chorvatsko?

Split je spíše místo bytu, a tak je dlouhodobě snazší pronajmout byt. Je však možné najít vilu k dlouhodobému pronájmu. Protože pronájem je vždy nepředvídatelný a situace se rychle mění, je vždy nejlepším řešením kontaktovat agenturu a zjistit, co je aktuálně na trhu a dostupné.

6. Je nyní vhodný čas investovat na chorvatském trhu s nemovitostmi?

Trh s nemovitostmi v Chorvatsku je v posledních letech velmi živý a stále roste, takže je určitě dobré období investovat a dosáhnout uspokojivé návratnosti investice.

7. Co je OIB a proč je potřebuji?

V angličtině je to „PIN“, které znamená „osobní identifikační číslo“ a je nutné pro jakoukoli smlouvu. Je jedinečný pro každou osobu, chorvatskou nebo cizí, a používá se jako jedinečný identifikátor v různých úředních záznamech.

8. Mohu platit v cizí měně při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Všechny platby nemovitostí musí být v národní měně, což je HRK. Jakákoli platba v cizích měnách však bude převedena na kuna.