Chorvatsko, Silba - Dům / Vila na kopci u moře
Dalmatian islands

Ref. : 4093/30, Dům / Vila Prodej

Prodejní cena:500.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Silba
Přednosti:
  • Za prvé řadě k moři
  • Výhled na moře
Popis:

Obytná povrch: 525
Plocha pozemku: 420
Vzdálenost od moře: 150 m

 

Tento krásný dům / Vila je postavena v krásné lokalitě, na vyvýšeném místě, první řadě k moři, na východní straně ostrova Silba.

To se táhne přes tři podlaží s celkem 525 m2 obytné plochy. Skládá se z 5 komfortní apartmány a dva studio apartmány a všechny jsou vybaveny kuchyňským koutem, satelitní TV a klimatizací. Všechny apartmány mají terasu nebo balkon, v závislosti na kterém patře se nacházejí, s úchvatným výhledem na Velebit a ostrovy Pag a Olib. Vila má takovou kapacitu, aby 25-30 lidí.

Krásná zahrada 420 m2 a přírodní cesty, která vede od domu k přírodním klidné pláže, aby tato vlastnost jedinečný. Ostatní pláže jsou asi 5 až 10 minut chůze. V přední části domu pozemku je umístěn ale stavba je prohibited.Silba je ekologicky čistá ostrov, s žádným davu, který je ideální pro úplnou relaxaci v klidném prostředí izolované od města. Je možné si pronajmout loď, nebo organizované plavby lodí na nedaleké ostrovy a možnost nákupu další pozemek pro výstavbu 1300 m2 vedle majetku za 130.000 eur.

Popis lokaci
Silba (pronounced [sîlba]; Italian: Selve) is an island in Croatia with an area of 15 km2,[1] northern Dalmatia, south-east of Lošinj, between the islands of Premuda and Olib. It has a Mediterranean climate with 2570 hours a year of sunshine. Most summer days are hot, bright and clear with light westerly Maestral wind cooling the island in the afternoons.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti