Chorvatsko, Solta - Dům / vila, dvojdomek, po rekonstrukci, první řadě k moři
Dalmatian islands

Ref. : 3652/30, Dům / Vila Z trhu

Prodejní cena:Cena na vyžádání

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Solta
Přednosti:
  • Za prvé řadě k moři
  • Výhled na moře
  • Kamenný dům
Popis:

Obytná povrch: 58
Počet pokojů: 3
Počet podlaží: 2
Počet koupelen: 2

 

Tento krásný dvojdomek rekonstruovaný dům / Vila se nachází ve výborné lokalitě, přímo u moře na jednom z nejkrásnějších ostrovů na jadranský ostrov.

Jedinečnost a výlučnost domu poskytují vynikající rekonstrukce prováděna přímo konzervátor, plně v souladu s historickým centrem a v tradici starých dalmatských domů a vysoce kvalitních materiálů. Jižní fasáda je pokryta v dalmatském kamene, a na západ a na sever v tradiční omítky. Střecha má dřevěnou konstrukci pokrytou dlaždice a kamenné okapy. Okna mají kamenný rám originálu, Brač kámen "bledě". Okna a dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hliníku s rustikálním zelené ze dřeva a hliníkové rolety. Celá rekonstrukce byla provedena pečlivě, aby se vešly do chráněné historické oblasti, ve které se dům nachází.

Dům má 68 m2 obytné plochy a je na jihozápad locatedt. Vchod se nachází na severní straně a má přístup k autu. Dům má všechny přípojky inženýrských sítí. Celý dům dokumentace je správný, ale prostory uvnitř nejsou definovány. Podlahové krytiny, obklady, příčky musí být což ponechává nekonečné možnosti pro budoucí majitele přizpůsobit a upravit vlastnosti.

Popis lokaci
Šolta is an island in Croatia. It is situated in the Adriatic Sea in the central Dalmatian archipelago, west of the island of Brač, south of Split and east of the Drvenik islands, Drvenik Mali and Drvenik Veli.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti