Chorvatsko, Split - Byt k rekonstrukci (Znjan), k prodeji
Dalmatského pobřeží

Ref. : 2024/24, Byt Prodáno

Prodejní cena:165.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Split
PRODANO!
Popis:

Obytná povrch: 83
Plocha pozemku: 70
Počet pokojů: 3
Počet podlaží: 1
Počet koupelen: 2

 

Prodej je kompletně zrekonstruovaný byt, který se nachází v přízemí menšího obytného domu v areálu Znjan. Byt se nachází v klidné ulici, za budovou zvanou Znjan dvojčata a je orientován na západ.

S celkovou obytnou plochou 83 m2 se byt skládá ze tří ložnic, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje s terasou, koupelny, toalety a úložného prostoru.

Největší výhodou tohoto bytu je velká venkovní terasa o rozloze 70 m2, která se rozprostírá podél západní strany bytu. Větší ložnice má výstup na terasu o rozloze 13 m2.

Byt je vynikající jak pro bydlení, tak i pro turistické pronájmy, protože se nachází v blízkosti všech důležitých zařízení, jako jsou obchody, lékárny, autobusové nádraží.

Popis lokaci
Split
Split (Croatian pronunciation: [splît]; Italian: Spalato, see Name section) is the second-largest city of Croatia and the largest city of the region of Dalmatia. It lies on the eastern shore of the Adriatic Sea, centred on the Roman Palace of the Emperor Diocletian. Spread over a central peninsula and its surroundings, Split's greater area includes the neighboring seaside towns as well.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti