Chorvatsko, Split - Dvoupokojový byt s výhledem na moře, k prodeji
Dalmatského pobřeží

Ref. : 2016/315, Byt Mimo trh

Prodejní cena:1 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Split
Přednosti:
  • Výhled na moře
Popis:

Obytná povrch: 104
Počet pokojů: 2
Počet podlaží: 1
Počet koupelen: 1
Vzdálenost od moře: 106 m

 

Prodej je prostorný dvoupokojový byt, který se nachází ve druhém patře rodinného domu s celkem třemi apartmány. Nachází se v blízkosti hotelu Lav, v příjemném a klidném prostředí, jižní orientace, s krásným výhledem na moře a ostrovy. Objekt má rozlohu 104 m2, z toho 90 m2 patří k obytné zóně, zatímco balkon je 14 m2. Rodinný dům, ve kterém se nachází apartmán, byl postaven v 90. letech a je díky výborné údržbě a kvalitní konstrukci ve výborném stavu.

Byt je navržen tak, že hlavní část (obývací pokoj, kuchyň a jídelna) se nachází na jižní straně, která má přístup na balkon a hrst denního světla, zbytek bytu má dvě prostorné ložnice a velká koupelna.

Vzhledem k mikrolokaci je dům dobře umístěn, takže pláž je v docházkové vzdálenosti od bytu, hlavní silnice je dostatečně daleko, takže není hluk, a před domem je velký sadu, který umožňuje úplně nerušený výhled na moře. Kromě toho cena zahrnuje parkovací místo před domem, stejně jako použití společných částí budovy, jako je gril. Objekt se nachází v blízkosti krásných oblázkových pláží, stejně jako Hotel Lav, nejvíce exkluzivní hotel na této části pobřeží, který nabízí řadu dalších zařízení - wellness, lázeňské centrum, posilovna, bazén, tenisové kurty a podobně. Tento apartmán představuje vysoce kvalitní investice, ať už pro soukromé účely, nebo pro turistickou firmu. Také tento byt může být správným řešením problému bydlení pro kupující, kteří gravitují do Splitu a chtějí udržet klidnější způsob života, protože Split je jen pár kilometrů daleko.

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem by tato nemovitost měla být viděna naživo a cítit úplnou zkušenost na místě, že vážný zákazník vůbec neodchází, protože všechny výhody jsou jasně vyjádřeny a snadno viditelné.

Popis lokaci
Split
Split (Croatian pronunciation: [splît]; Italian: Spalato, see Name section) is the second-largest city of Croatia and the largest city of the region of Dalmatia. It lies on the eastern shore of the Adriatic Sea, centred on the Roman Palace of the Emperor Diocletian. Spread over a central peninsula and its surroundings, Split's greater area includes the neighboring seaside towns as well.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.