Chorvatsko, Split - Komfortní byt 3 + 1, k prodeji
Dalmatského pobřeží

Ref. : 2016/285, Byt Prodej

Prodejní cena:260.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Split
Popis:

Obytná povrch: 80
Počet pokojů: 3
Počet podlaží: 1
Počet koupelen: 1

 

Komfortní byt 4 + 1 k prodeji, který se nachází v blízkosti západního pobřeží a centra města. Byt je rozložen na 80 m2 obytného prostoru. Nachází se v prvním patře menšího obytného domu s celkovým počtem 5 podlaží.

Byt je v dobrém stavu, i když vyžaduje adaptaci. Skládá se z komfortní chodby, prostorného obývacího pokoje s balkónem, tří ložnic - dvou se severní orientací a jednoho na jihu s balkonem. Kromě toho jsou na severu kuchyně a koupelna. K dispozici je také možnost uzavření balkonu, který by dal dalších 10m2 obytného prostoru.

Budova je umístěna podél kopce Marjan a má spoustu čerstvého vzduchu, což je v horkých letních měsících nesmírně důležité. Vzhledem k tomu, že se nemovitost nachází v zřídka dostupnou lokalitě, je nemovitost ideální pro návrat investic prostřednictvím turistických pronájmů. Samotná budova vyžaduje určitou svěžestnost, pokud jde o interiérové ​​malování, výměnu předních dveří a podobně.

Popis lokaci
Split
Split (Croatian pronunciation: [splît]; Italian: Spalato, see Name section) is the second-largest city of Croatia and the largest city of the region of Dalmatia. It lies on the eastern shore of the Adriatic Sea, centred on the Roman Palace of the Emperor Diocletian. Spread over a central peninsula and its surroundings, Split's greater area includes the neighboring seaside towns as well.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti