Chorvatsko, Trogir - Dvoupatrový nedokončený byt, k prodeji
Dalmatského pobřeží

Ref. : 2016/323, Byt Prodej

Prodejní cena:200.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Trogir
Přednosti:
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
Popis:

Obytná povrch: 222
Počet pokojů: 3
Počet koupelen: 2
Vzdálenost od moře: 250 m

 

Dvoupatrový nezařízený byt k prodeji, který se nachází v prvním patře obytné budovy. Byt se nachází v klidné vilové čtvrti nedaleko centra Trogiru. Byt je orientován na jih se dvěma samostatnými vchody, oddělenými od zbytku budovy a má velkou prostornou terasu a garáž. Prodává se nedokončený a skládá se ze dvou podlaží.

Hlavní vchod do bytu se nachází v horním patře, který má kuchyň, koupelnu a otevřený obývací pokoj s přístupem na pěknou, prostornou terasu umístěnou nad garáží. Vnitřní schodiště vede do spodního patra, kde jsou tři ložnice a koupelna, stejně jako další prostor 30 m2, kde je malá garáž a druhý vchod do bytu. Garáž má velmi dobrý potenciál, pokud jde o přeměnu do samostatného bytu, místností navíc a tak dále.

Před hlavním vchodem je druhá, menší terasa a apartmán má také další parkovací místo před budovou a vynikající menší prostor mezi dvěma garážemi, který dokonale doplňuje tuto kvalitní nabídku. Všechny instalace jsou nastaveny, zatímco kuchyň a toalety v horním patře mají podlahové topení. Výhodou tohoto bytu je jeho klidná poloha, s částečným výhledem na moře, vzdálenost od silnice a davu, avšak v docházkové vzdálenosti od města Trogir a krásných pláží na Pantani. Velmi zajímavý rodinný byt, který umožňuje budoucímu majiteli bezpečnou investici po zbytek svého života.

Popis lokaci
Trogir
Trogir (Latin: Tragurium; Ancient Greek: Τραγύριον, Tragyrion or Τραγούριον, Tragourion Trogkir; Italian: Traù; Hungarian: Trau) is a historic town and harbour on the Adriatic coast in Split-Dalmatia County, Croatia, with a population of 10,818 (2011) and a total municipality population of 13,260 (2011). The historic city of Trogir is situated on a small island between the Croatian mainland and the island of Ciovo.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti


FAQ

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohou si cizinci koupit nemovitost v Chorvatsku?

Mezi občany EU a občany mimo EU existuje rozdíl. Občané EU, fyzické a právnické osoby, mohou nakupovat nemovitosti v Chorvatsku za stejných podmínek jako chorvatští občané. Občané mimo EU, fyzické a právnické osoby, si mohou koupit nemovitost podle zásady reciprocity a musí si vyžádat souhlas ministerstva spravedlnosti Chorvatské republiky.

2. Jaké daně musím platit při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Daň z nemovitostí v Chorvatsku je 3% z odhadu majetku daňového úřadu. Platí kupující a pouze jednou.

3. Jaká je nejlepší doba roku do Chorvatska?

Chorvatsko má mírné klima, takže je velmi příjemné navštívit kdykoli. Nejlepší období pro nákup je však od října do prosince a od dubna do června. Jako turistická země se v létě pronajímá mnoho nemovitostí, takže je obtížnější zajistit návštěvu nemovitostí.

4. Jaké je nejlepší místo v Chorvatsku ke koupi vily?

První řada k moři je vždy výhodná situace. Pokud jde o umístění: podél pobřeží od Dubrovníku do Zadaru a ze středodalmatinských ostrovů jsou nejoblíbenější Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula a poloostrov Pelješac.

5. Jak najdu dům k pronájmu v Split Chorvatsko?

Split je spíše místo bytu, a tak je dlouhodobě snazší pronajmout byt. Je však možné najít vilu k dlouhodobému pronájmu. Protože pronájem je vždy nepředvídatelný a situace se rychle mění, je vždy nejlepším řešením kontaktovat agenturu a zjistit, co je aktuálně na trhu a dostupné.

6. Je nyní vhodný čas investovat na chorvatském trhu s nemovitostmi?

Trh s nemovitostmi v Chorvatsku je v posledních letech velmi živý a stále roste, takže je určitě dobré období investovat a dosáhnout uspokojivé návratnosti investice.

7. Co je OIB a proč je potřebuji?

V angličtině je to „PIN“, které znamená „osobní identifikační číslo“ a je nutné pro jakoukoli smlouvu. Je jedinečný pro každou osobu, chorvatskou nebo cizí, a používá se jako jedinečný identifikátor v různých úředních záznamech.

8. Mohu platit v cizí měně při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Všechny platby nemovitostí musí být v národní měně, což je HRK. Jakákoli platba v cizích měnách však bude převedena na kuna.