Chorvatsko, Trogir - Dvoupatrový nedokončený byt, k prodeji
Dalmatského pobřeží

Ref. : 2016/323, Byt Mimo trh

Prodejní cena:1 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Trogir
Přednosti:
  • Výhled na moře
  • Parkoviště
Popis:

Obytná povrch: 222
Počet pokojů: 3
Počet koupelen: 2
Vzdálenost od moře: 250 m

 

Dvoupatrový nezařízený byt k prodeji, který se nachází v prvním patře obytné budovy. Byt se nachází v klidné vilové čtvrti nedaleko centra Trogiru. Byt je orientován na jih se dvěma samostatnými vchody, oddělenými od zbytku budovy a má velkou prostornou terasu a garáž. Prodává se nedokončený a skládá se ze dvou podlaží.

Hlavní vchod do bytu se nachází v horním patře, který má kuchyň, koupelnu a otevřený obývací pokoj s přístupem na pěknou, prostornou terasu umístěnou nad garáží. Vnitřní schodiště vede do spodního patra, kde jsou tři ložnice a koupelna, stejně jako další prostor 30 m2, kde je malá garáž a druhý vchod do bytu. Garáž má velmi dobrý potenciál, pokud jde o přeměnu do samostatného bytu, místností navíc a tak dále.

Před hlavním vchodem je druhá, menší terasa a apartmán má také další parkovací místo před budovou a vynikající menší prostor mezi dvěma garážemi, který dokonale doplňuje tuto kvalitní nabídku. Všechny instalace jsou nastaveny, zatímco kuchyň a toalety v horním patře mají podlahové topení. Výhodou tohoto bytu je jeho klidná poloha, s částečným výhledem na moře, vzdálenost od silnice a davu, avšak v docházkové vzdálenosti od města Trogir a krásných pláží na Pantani. Velmi zajímavý rodinný byt, který umožňuje budoucímu majiteli bezpečnou investici po zbytek svého života.

Popis lokaci
Trogir
Trogir (Latin: Tragurium; Ancient Greek: Τραγύριον, Tragyrion or Τραγούριον, Tragourion Trogkir; Italian: Traù; Hungarian: Trau) is a historic town and harbour on the Adriatic coast in Split-Dalmatia County, Croatia, with a population of 10,818 (2011) and a total municipality population of 13,260 (2011). The historic city of Trogir is situated on a small island between the Croatian mainland and the island of Ciovo.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.