Chorvatsko, Trogir - Komfortní byt s otevřeným výhledem, k prodeji
Dalmatského pobřeží

Ref. : 2016/326, Byt Prodáno

Prodejní cena:171.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Trogir

PRODANO!

Přednosti:
  • Výhled na moře
  • Garáž
  • Moderní
Popis:

Obytná povrch: 92
Počet pokojů: 3
Počet koupelen: 2
Vzdálenost od moře: 500 m

 

Komfortní byt 3 + kk k prodeji, který se nachází ve druhém patře menšího obytného domu v oblasti Trogir, s krásným, otevřeným výhledem na moře a ostrovy. Samotná budova se skládá z celkem 7 bytů, většinou vlastněných zahraničními občany, kteří využívají své apartmány v letních měsících, a žádný z apartmánů není ve funkci turistických pronájmů, takže je zajištěn klid a klid.

Rozkládá se na celkové ploše 92 m2 s garážovým stáním. Byt je plně a moderně zařízený a prodává se jako takový. Skládá se ze tří ložnic, dvou koupelen, otevřené koncepce obývacího pokoje, kuchyně a jídelny s výstupem na prostorný balkon s výhledem na moře.

Byt se nachází v klidné ulici v klidné čtvrti s jen několika sousedy. V blízkosti hotelu se nachází hotel Medena. Výjimečná příležitost k nákupu prostorného bytu v blízkosti Trogiru, ideální pro rodinnou dovolenou.

Popis lokaci
Trogir
Trogir (Latin: Tragurium; Ancient Greek: Τραγύριον, Tragyrion or Τραγούριον, Tragourion Trogkir; Italian: Traù; Hungarian: Trau) is a historic town and harbour on the Adriatic coast in Split-Dalmatia County, Croatia, with a population of 10,818 (2011) and a total municipality population of 13,260 (2011). The historic city of Trogir is situated on a small island between the Croatian mainland and the island of Ciovo.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.