Chorvatsko, Trogir - Nově postavená vila s výhledem na moře, na prodej
Dalmatského pobřeží

Ref. : 2022/156, Dům / Vila Prodej

Prodejní cena:780.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Trogir
Přednosti:
  • Bazén
  • Výhled na moře
  • Garáž
  • Moderní
  • Novostavby
  • Nejlepší nabídka
Popis:

Obytná povrch: 252
Plocha pozemku: 444
Počet pokojů: 5
Počet podlaží: 2
Počet koupelen: 6
Vzdálenost od moře: 80 m

 

Nově postavená, moderní vila s krásným výhledem na moře a jeho okolí, která se nachází v malém dalmatském městě nedaleko města Trogir. S celkovou plochou 252 m2 je vila rozložena na tři podlaží a je umístěna na pozemku o rozloze 444 m2. Během výstavby byly použity nejlepší materiály a vybavení. Nemovitost má napojení na městské vodovod a elektřinu.

V přízemí se nachází bazén a garáž pro dvě auta (62 m2). Na tomto patře je také další pokoj s koupelnou, která může být použita jako posilovna.

První patro se skládá z otevřeného konceptu s obývacím pokojem, kuchyní a jídelnou. Z tohoto prostoru je výstup na terasu s nekonečným bazénem (34 m2) a sluneční terasou.

Druhé patro se skládá ze čtyř ložnic, z nichž každá má vlastní koupelnu. Posuvné dveře umožňují přístup na terasu s krásným výhledem na moře.

Nemovitost může být využito pro osobní i turistické účely. Nedaleko se nachází město Trogir i letiště Split.

Popis lokaci
Trogir
Trogir (Latin: Tragurium; Ancient Greek: Τραγύριον, Tragyrion or Τραγούριον, Tragourion Trogkir; Italian: Traù; Hungarian: Trau) is a historic town and harbour on the Adriatic coast in Split-Dalmatia County, Croatia, with a population of 10,818 (2011) and a total municipality population of 13,260 (2011). The historic city of Trogir is situated on a small island between the Croatian mainland and the island of Ciovo.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti


FAQ

Toto jsou odpovědi na vaše často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat nebo přijít do naší kanceláře pro jakékoli další dotazy nebo obavy.

1. Mohou si cizinci koupit nemovitost v Chorvatsku?

Mezi občany EU a občany mimo EU existuje rozdíl. Občané EU, fyzické a právnické osoby, mohou nakupovat nemovitosti v Chorvatsku za stejných podmínek jako chorvatští občané. Občané mimo EU, fyzické a právnické osoby, si mohou koupit nemovitost podle zásady reciprocity a musí si vyžádat souhlas ministerstva spravedlnosti Chorvatské republiky.

2. Jaké daně musím platit při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Daň z nemovitostí v Chorvatsku je 3% z odhadu majetku daňového úřadu. Platí kupující a pouze jednou.

3. Jaká je nejlepší doba roku do Chorvatska?

Chorvatsko má mírné klima, takže je velmi příjemné navštívit kdykoli. Nejlepší období pro nákup je však od října do prosince a od dubna do června. Jako turistická země se v létě pronajímá mnoho nemovitostí, takže je obtížnější zajistit návštěvu nemovitostí.

4. Jaké je nejlepší místo v Chorvatsku ke koupi vily?

První řada k moři je vždy výhodná situace. Pokud jde o umístění: podél pobřeží od Dubrovníku do Zadaru a ze středodalmatinských ostrovů jsou nejoblíbenější Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula a poloostrov Pelješac.

5. Jak najdu dům k pronájmu v Split Chorvatsko?

Split je spíše místo bytu, a tak je dlouhodobě snazší pronajmout byt. Je však možné najít vilu k dlouhodobému pronájmu. Protože pronájem je vždy nepředvídatelný a situace se rychle mění, je vždy nejlepším řešením kontaktovat agenturu a zjistit, co je aktuálně na trhu a dostupné.

6. Je nyní vhodný čas investovat na chorvatském trhu s nemovitostmi?

Trh s nemovitostmi v Chorvatsku je v posledních letech velmi živý a stále roste, takže je určitě dobré období investovat a dosáhnout uspokojivé návratnosti investice.

7. Co je OIB a proč je potřebuji?

V angličtině je to „PIN“, které znamená „osobní identifikační číslo“ a je nutné pro jakoukoli smlouvu. Je jedinečný pro každou osobu, chorvatskou nebo cizí, a používá se jako jedinečný identifikátor v různých úředních záznamech.

8. Mohu platit v cizí měně při nákupu nemovitostí v Chorvatsku?

Všechny platby nemovitostí musí být v národní měně, což je HRK. Jakákoli platba v cizích měnách však bude převedena na kuna.