Chorvatsko, Trogir - Renovovaný kamenný dům na prodej
Dalmatského pobřeží

Ref. : 2016/325, Dům / Vila Prodáno

Prodejní cena:250.000 €

Poznámka: Pomocí tohoto tlačítka přidat tento realitních do svého seznamu.
Můžete přistupovat to později výběrem odkazu "Můj seznam".

Umístění: Trogir

PRODANO!

Přednosti:
  • Parkoviště
  • Kamenný dům
  • Má energetický certifikát
Popis:

Obytná povrch: 120
Plocha pozemku: 12
Počet pokojů: 2
Počet podlaží: 2
Počet koupelen: 2
Vzdálenost od moře: 50 m

 

Tradiční kamenný dům na prodej, který se nachází ve starém centru města Trogir. Rozkládá se na třech podlažích s celkovou obytnou plochou 120 m2. Objekt má také elegantní uzavřenou terasu o rozloze 12 m2. Kompletně zrekonstruovaný před 10 lety, plně vybaven designovým nábytkem a je ideální volbou pro milovníky nemovitostí tohoto typu.

V přízemí nemovitosti se nachází kuchyň, spíž a výše uvedená terasa. V horním patře je ložnice s koupelnou a další ložnice s koupelnou v podkroví, stejně jako další toaleta. Vzhledem k své poloze se nemovitost nachází v blízkosti všech historických památek města, velkého upraveného parku a parkoviště, ale přesto v klidné ulici, kde není mnoho kolemjdoucích.

Popis lokaci
Trogir
Trogir (Latin: Tragurium; Ancient Greek: Τραγύριον, Tragyrion or Τραγούριον, Tragourion Trogkir; Italian: Traù; Hungarian: Trau) is a historic town and harbour on the Adriatic coast in Split-Dalmatia County, Croatia, with a population of 10,818 (2011) and a total municipality population of 13,260 (2011). The historic city of Trogir is situated on a small island between the Croatian mainland and the island of Ciovo.

Klikněte pro více

Tato nemovitost vás zajímá?
Zanechte vzkaz

* Povinná pole


Kliknutím na tlačítko Poslat souhlasíte s Podmínky a pravidla.Podobní Nemovitosti