Chorwacja, Brac - Dom / willa blisko morza i plaży
Wyspy Dalmacji

Ref. : 4617/30, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:210.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Brac
Zalety:
  • Parking
Opis:

Powierzchnia: 150
Działka: 300
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 2
Odległość od morza: 30 m

 

Ten rodzinny dom położony jest w pięknym miejscu, trzecim rzędzie od morza, w pobliżu kamienistej plaży na wyspie Brac

Został zbudowany w latach 70-tych, na działce 300 z lekkim spadkiem. Rozciąga się ponad 3 kondygnacje o łącznej 150 m2 powierzchni mieszkalnej. Na parterze / w piwnicy znajduje się garaż 30 m2, z dwoma oknami, wody i energii elektrycznej, a możliwe jest, że przekształca go w mieszkaniu. Poniżej mały taras 40 m2 Powierzchnia, składający się z salonu, kuchni, jadalni, sypialni i łazienki. Obecnie stosuje się jako tawernie a wcześniej została użyta do obudowy (stropu wysokość 1,95 m). Około. 10 Zewnętrzne schody prowadzą do 30 m2 taras z kominkiem (możliwość budowy mniejszy basen), gdzie wejście do mieszkania 80 m2 znajduje. Składa się z przedpokoju, kuchni, jadalni, łazienki, trzy dwuosobowe i jeden pokój. Istnieje możliwość podzielenia go na dwie oddzielne jednostki, a także do budowy jednego piętra.

Garaż znajduje się 15 metrów od domu, obok drogi, która znajduje się przed obiektem. Na dziedzińcu jest pięknie urządzone iw pełni ogrodzony, podczas gdy w okolicy znajduje się kilka małych domów jednorodzinnych. W pobliżu można znaleźć sklep spożywczy (20 metrów) a centrum miasta i portu znajdują się w odległości zaledwie 5 minut spacerem wzdłuż promenady lub ulicami starego miasta. Dom posiada odpowiednią dokumentację i ważne zezwolenia.

Opis Miejscowość
Brac
Brac (pronounced [brâːtʃ]; local Chakavian: Broc, pronounced [broːts]; Latin: Bretia, Brattia; Italian: Brazza) is an island in the Adriatic Sea within Croatia, with an area of 396 square kilometres (153 sq mi),[1] making it the largest island in Dalmatia, and the third largest in the Adriatic.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.