Chorwacja, Brac - Dom / willa pierwszym rzędzie do morza w małej wiosce
Wyspy Dalmacji

Ref. : 3937/30, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:1.300.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Brac
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Garaż
  • Parking
  • Posiada Certyfikat Energetyczny
Opis:

Powierzchnia: 763
Działka: 692
Liczba pokoi: 8
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 9
Odległość od morza: 5 m

 

Ten piękny dom / willa położona jest nad brzegiem morza i plaży w pięknej zatoce niedaleko Eastern Cape na wyspie Brac, w małej miejscowości z ok. 300 mieszkańców.

Willa została zbudowana w 2005 roku na działce 500 m2. Rozciąga się na 3 piętrach o łącznej powierzchni 763 m2 dziennym. W piwnicy z 278 m2 powierzchni, znajduje się parking dla sześciu pojazdów, w pomieszczeniu magazynowym i siłownią. Na parterze, o powierzchni 184 m2 znajdują się dwa apartamenty sypialni: Każda z dwóch sypialni, dwie łazienki, pokój dzienny, kuchnia, jadalnia, taras. Na pierwszym piętrze, 207 m2 powierzchni, jest to duży apartament z dwoma sypialniami, dwoma łazienkami, dwa balkony, kuchnia, jadalnia, duży salon, gabinet. Na poddaszu, z czego 94 m2 powierzchni, znajdują się: duży pokój z bilardem, łazienką i balkonem. Pięknie urządzone i uprawia ogródek dodatkowo poprawia całą nieruchomość i wzmacnia wrażenie doskonałego mieszkaniowego i przestrzeni życiowej.

Piękne położenie, Pierwszy rząd do morza, otwarty widok na Split i na Riwierze Makarskiej, budowa wysokiej jakości i stylowa konstrukcja czyni to obiekt wyjątkowy i unikalny na rynku i będzie w stanie w pełni zrelaksować się i cieszyć się piękną przyrodą z dala od zgiełku miasto styl życia.

Opis Miejscowość
Brac
Brac (pronounced [brâːtʃ]; local Chakavian: Broc, pronounced [broːts]; Latin: Bretia, Brattia; Italian: Brazza) is an island in the Adriatic Sea within Croatia, with an area of 396 square kilometres (153 sq mi),[1] making it the largest island in Dalmatia, and the third largest in the Adriatic.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.