Chorwacja, Brac - Dom wolnostojący z basenem, na sprzedaż
Wyspy Dalmacji

Ref. : 2016/321, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:450.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Brac

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Widok morza
  • Basen
  • Parking
  • Posiada Certyfikat Energetyczny
Opis:

Powierzchnia: 190
Działka: 351
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 4
Odległość od morza: 300 m

 

Na sprzedaż jest wolnostojący dom z basenem, położony w malowniczej wiosce na północnej stronie wyspy Brac. Nieruchomość zbudowana jest na działce o powierzchni 351 m2, rozłożonej na trzech piętrach o łącznej powierzchni mieszkalnej 351 m2. Dobrze usytuowana, z dala od letnich tłumów, dom jest bardzo interesujący pod względem wynajmu turystycznego, a także dla prywatnej rozrywki dla klientów, którzy preferują tę piękną wyspę na swój letni cel.

Dom został zaprojektowany w taki sposób, że na parterze znajduje się niezależna jednostka mieszkalna z jednym pokojem, kuchnią, salonem i łazienką o łącznej powierzchni 55 m2. Na tym piętrze znajduje się basen (16,5 m2) na przestronnym tarasie. Na wyższych piętrach ustawiono dwupiętrowy apartament, zaprojektowany w taki sposób, że na niższym piętrze znajduje się kuchnia z jadalnią, salonem i małą toaletą, a także odpowiedni balkon i taras oraz na na piętrze są trzy sypialnie i dwie łazienki wraz z balkonem.

Dom jest całkowicie wykończony w 2016 roku i jest nowocześnie wyposażony, a na wszystkich piętrach oferuje wspaniały widok na morze, góry i całe miejsce. Dom zbudowany jest zgodnie z najwyższymi standardami i wiele uwagi poświęca się szczegółom. Przed domem znajduje się wejście na przestronny taras, który częściowo służy jako parking.

Opis Miejscowość
Brac
Brac (pronounced [brâːtʃ]; local Chakavian: Broc, pronounced [broːts]; Latin: Bretia, Brattia; Italian: Brazza) is an island in the Adriatic Sea within Croatia, with an area of 396 square kilometres (153 sq mi),[1] making it the largest island in Dalmatia, and the third largest in the Adriatic.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.