Chorwacja, Brac - Kamienna willa, pierwszy rząd do morza
Wyspy Dalmacji

Ref. : 2021/278, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:1.450.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Brac
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Dom z kamienia
  • Posiada Certyfikat Energetyczny
Opis:

Powierzchnia: 450
Działka: 1200
Liczba pokoi: 8
Liczba pięter: 4
Liczba łazienek: 7
Odległość od morza: 50 m

 

Na sprzedaż willa o powierzchni 450 m2 położona w małej wiosce na wyspie Brac. Willa położona jest na działce o powierzchni 1200 m2 i rozciąga się na czterech kondygnacjach - parterze i trzech piętrach.

Salony są wymienione na wszystkich trzech piętrach, zbudowano kilka kominków, jadalnia jest pokryta drewnianą pergolą i wychodzi na basen. Pomieszczenia mieszkalne mają dostęp do przestronnych tarasów z widokiem na morze.

Nieruchomość została przeprojektowana na dom jednorodzinny i ma wnętrze o klasycznym wystroju i klimacie.

Na piętrze oprócz salonu znajduje się w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią, trzy sypialnie, w tym dwie z łazienkami oraz dodatkowa łazienka.

Piętro drugiego piętra składa się zw pełni wyposażonej kuchni, otwartego salonu, jadalni, trzech sypialni, w tym jednej łazienki, dodatkowej łazienki oraz tarasu z bezpośrednim dostępem.

Trzecie piętro to sypialnia z łazienką i tarasem, otwarty salon, jadalnia oraz aneks kuchenny z wyjściem na balkon.

Na parterze znajduje się pokój gościnny z osobnym wejściem, składający się z salonu, kuchni, jadalni oraz sypialni z łazienką.

Ogród ozdobiony drzewami oliwnymi i innymi drzewami owocowymi, na którym znajduje się basen, oferuje miejsce na idealne chwile na świeżym powietrzu.

Opis Miejscowość
Brac
Brac (pronounced [brâːtʃ]; local Chakavian: Broc, pronounced [broːts]; Latin: Bretia, Brattia; Italian: Brazza) is an island in the Adriatic Sea within Croatia, with an area of 396 square kilometres (153 sq mi),[1] making it the largest island in Dalmatia, and the third largest in the Adriatic.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.