Chorwacja, Brac - Luksusowa willa z basenem, pierwszym rzędzie do morza, na sprzedaż
Wyspy Dalmacji

Ref. : 2013/27, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:1 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Brac

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Garaż
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Nowy build
Opis:

Powierzchnia: 240
Działka: 604
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 4
Odległość od morza: 10 m

 

Nowo wybudowana luksusowa willa z basenem, położona w malowniczym miejscu na wyspie Brac, w pierwszym rzędzie do morza. Willa jest rozłożona na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni użytkowej 240 m2, na działce o powierzchni 1200 m2. Willa oferuje panoramiczny widok na morze. Do budowy tej nieruchomości wykorzystano tylko najwyższej jakości i wysokiej jakości materiały, jak również meble.

Na parterze znajduje się siłownia, sauna, toaleta i prysznic.

Schody prowadzą na pierwsze piętro, na taras z zadaszoną kuchnią na świeżym powietrzu. Do dyspozycji Goś ci jest miejsce do grillowania, duży bar z zapleczem kuchennym oraz stół jadalny, w którym można spożywać posiłek lub imprezę oraz pię kny widok na morze, który przechodzi przez basen w ogrodzie przed willĘ ....

Po wyjściu z tarasu w willi znajduje się wejście do dużej i wygodnej przestrzeni, gdzie znajduje się kuchnia z jadalnią i salonem. Wspaniały i niezakłócony widok na morze i basen bez krawędzi, z wrażeniem, że morze przychodzi do salonu. Na pierwszym piętrze znajduje się duża i przestronna sypialnia (sypialnia główna) z łazienką oraz dodatkowe węzły sanitarne i spiżarnia.

Schody wewnętrzne docierają na drugie piętro, gdzie na samym początku jest pomieszczenie do prania i suszenia ubrań, aw przedłużeniu znajdują się dwie duże sypialnie (sypialnie główne) z łazienkami i balkonami.

Stocznia willi jest uprawiana i utrzymana, idealnie dopasowana do środowiska. Willa posiada również garaż i miejsce parkingowe.

Ta nieruchomość oferuje ogromny potencjał zarówno do osobistych potrzeb, jak i do wynajmu w celach turystycznych.

Opis Miejscowość
Brac
Brac (pronounced [brâːtʃ]; local Chakavian: Broc, pronounced [broːts]; Latin: Bretia, Brattia; Italian: Brazza) is an island in the Adriatic Sea within Croatia, with an area of 396 square kilometres (153 sq mi),[1] making it the largest island in Dalmatia, and the third largest in the Adriatic.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.