Chorwacja, Ciovo - Apartament z basenem i widokiem na morze na sprzedaż
Wyspy Dalmacji

Ref. : 4252/30, Apartament Sprzedaż

Cena sprzedaży:229.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Ciovo
Zalety:
  • Widok morza
  • Posiada Certyfikat Energetyczny
Opis:

Powierzchnia: 92
Działka: 21
Liczba pokoi: 3
Liczba łazienek: 2
Odległość od morza: 200 m

 

Jest to obiekt, który składa się z dwóch połączonych jednostek, każda o powierzchni brutto 400 m2 (dwa połączone domy rodzinne), zaledwie trzy minuty od plaży. Takie pojęcie pochodzi mieszkania stały się więcej domów w ramach wspólnego mieszkania, a wspólne życie stało się z wdziękiem zbudowane częścią śródziemnomorskiego krajobrazu. Każda jednostka składa się z dwóch mieszkań (98-105 m2) i penthouse (92 m2), gdzie każde mieszkanie jest niezależne od siebie. Każdy ma oddzielne wejście, całkowicie oddzielone i przyrządy pomiarowe (elektryczność, woda), pełną intymność. Apartamenty są nowoczesne, słoneczne i wykonane z wysokiej jakości materiałów, klimatyzowane (każdy pokój), ogrzewanie podłogowe, parkiet ... apartamenty dwupoziomowe mają ogród (110-150 m2) z prywatnym basenem (ok. 24 m2), kominkiem , zielony, podczas gdy penthouse ma, duży taras z kominkiem i pięknym widokiem na morze i wyspy. Apartament o powierzchni 95 m2 + prywatny basen z ciężarówką i dużym ogrodem: 269 000 euro - Solda Cena kondygnacji apartament 105 m2 + prywatny basen z kominkiem i dużym ogrodem: 299,000 euro - Sprzedane Cena penthouse 92 m2 + taras: 260 000 euro

Opis Miejscowość
Ciovo
Ciovo (pronounced [tʃîɔv̞ɔ]; Italian: Bua) is a small island located off the Adriatic coast in Croatia with an area of 28.8 square kilometres (11.1 sq mi) (length 15.3 km (9.5 mi), width up to 3.5 km (2.2 mi)),[1] population of 6,071 inhabitants (2001) and its highest peak is 218 m (Rudine).

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.