Chorwacja, Ciovo - Dom / Willa, luksus, Pierwszy rząd do morza
Wyspy Dalmacji

Ref. : 2021/07, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:2.100.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Ciovo
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Parking
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Nowy build
  • Posiada Certyfikat Energetyczny
Opis:

Powierzchnia: 250
Działka: 560
Liczba pokoi: 6
Liczba pięter: 4
Liczba łazienek: 8
Odległość od morza: 5 m

 

Te dwa nowo wybudowany luksusowy dom z basenem znajdują się w doskonałej lokalizacji, pierwszym i drugim rzędzie do morza na Ciovo.

Oba domy są budowane na działce 560 m2 i są rozłożone na czterech kondygnacjach 250 m2 powierzchni mieszkalnej i są w pełni umeblowane i wyposażone. Każda willa posiada przestronna kuchnia, jadalnia i pokój dzienny, sześć sypialni, osiem łazienek, dwie taras z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze, sauny oraz dwie sale do rekreacji, która obejmuje sprzęt do ćwiczeń oraz stół bilardowy.

Piękna okolica, który został zaprojektowany w kilku segmentach można znaleźć basen z tarasem do opalania, idealne dla rozrywki i przyjemności w kuchni dalmatyńskiej, kilka terenów zielonych i parking dla 4 samochodów.

Doskonała lokalizacja, jakość i nowoczesna konstrukcja i piękna konstrukcja sprawia, że ​​ta własność unikalna na rynku. Spełnia wszystkie wymagania dotyczące spokojne życie z odrobiną luksusu, z dala od zgiełku miasta. Cena: willa nad morzem - € 2.100.000 Villa drugim rzędzie do morza - € 1.600.000

Opis Miejscowość
Ciovo
Ciovo (pronounced [tʃîɔv̞ɔ]; Italian: Bua) is a small island located off the Adriatic coast in Croatia with an area of 28.8 square kilometres (11.1 sq mi) (length 15.3 km (9.5 mi), width up to 3.5 km (2.2 mi)),[1] population of 6,071 inhabitants (2001) and its highest peak is 218 m (Rudine).

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.