Chorwacja, Ciovo - Dom wolnostojący z widokiem na morze, na sprzedaż
Wyspy Dalmacji

Ref. : 2022/158, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:280.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Ciovo
Zalety:
  • Widok morza
  • Parking
  • Ekskluzywna wyprzedaż
Opis:

Powierzchnia: 350
Działka: 502
Liczba pokoi: 9
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 6
Odległość od morza: 200 m

 

Doskonała nieruchomość z dużym potencjałem turystycznym, położona w zachodniej części wyspy Ciovo, w okolicy Okrug Donji. Obiekt znajduje się zaledwie 200 metrów od morza i popularnej plaży żwirowej, a także licznych kawiarni, restauracji, sklepów i innych udogodnień.

O łącznej powierzchni mieszkalnej 350 m2, nieruchomość znajduje się na ziemi 502 m2 i składa się z czterech pięter - na parterze, dwóch piętrach i poddaszu. Oprócz parteru i poddasza podłogi są umeblowane i wyposażone. Aby wykorzystać pełny potencjał tej nieruchomości, dom musi zostać całkowicie odnowiony i przystosowany do współczesności.

Każda z kondygnacji składa się z trzech sypialni, dwóch łazienek, kuchni, salonu z wyjściem na własny balkon. Biorąc pod uwagę fizyczne oddzielenie pięter, istnieje możliwość indywidualnej sprzedaży lub uzgodnień dotyczących wynajmu turystycznego.

Odległość do historycznego miasta Trogir wynosi około 10 km, do lotniska w Splicie około 15 km.

Opis Miejscowość
Ciovo
Ciovo (pronounced [tʃîɔv̞ɔ]; Italian: Bua) is a small island located off the Adriatic coast in Croatia with an area of 28.8 square kilometres (11.1 sq mi) (length 15.3 km (9.5 mi), width up to 3.5 km (2.2 mi)),[1] population of 6,071 inhabitants (2001) and its highest peak is 218 m (Rudine).

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami