Chorwacja, Ciovo - Dom z basenem, sea front
Wyspy Dalmacji

Ref. : 3944/30, Dom / Willa/Apartament Sprzedany

Cena sprzedaży:400.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Ciovo

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Parking
Opis:

Powierzchnia: 130
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 4
Odległość od morza: 5 m

 

2 apartamenty (każdy na dwóch piętrach) i domu / willi (4 piętra i basen) znajdują się w doskonałej lokalizacji, tuż przy morzu na Ciovo. 2 mieszkania zostały już sprzedane. I. Apartament: 400 00 EUR Mieszkanie znajduje się na dwóch piętrach: parter rozciąga się na 39 m2 powierzchni mieszkalnej i składa się z pokoju dziennego, kuchni i jadalni, WC, spiżarni oraz schody i taras i ogród z 23:40 m2. Pierwsze piętro składa się z dwóch sypialni z toalety, osobne WC, przedpokój i schody z łącznie 67,50 m2. Całkowita powierzchnia mieszkalna wynosi 109,32 m2. Ma otwarty taras i ogród (powierzchnia 23,43 m2), co sprawia, że ​​mieszkanie z 132.75 m2 powierzchni mieszkalnej. 2 miejsca parkingowe również należą do tego mieszkania. II. Apartament: 400 00 EUR Mieszkanie znajduje się na dwóch piętrach, na parterze (2 sypialnie z WC, oddzielne WC, korytarz i schody) z 58 m2 powierzchni mieszkalnej. Na drugim piętrze znajduje się salon, kuchnia z jadalnią, oddzielne WC i schody na 38,29 m2. Otwarty taras ma 8:50 m2. Całkowita powierzchnia mieszkalna wynosi 96,17 m2 z otwartym tarasie 8:50 m2, co czyni to mieszkanie 104,59 m2 całkowitej powierzchni mieszkalnej. 2 miejsca parkingowe również należą do tego mieszkania. III. Apartament: 400 00 EUR Mieszkanie znajduje się na dwóch piętrach: parter (salon, kuchnia z jadalnią, wc, piwnica i schody) na 39 m2 oraz taras i ogród na 19 m2. Pierwsze piętro składa się z dwóch sypialni z toalety, oddzielne WC, korytarz i klatka schodowa, która rozciąga się na 55 m2. Całkowita powierzchnia mieszkalna wynosi 96,81 m2. Otwarty taras i ogród rozciąga się na 18,98 m2. Całkowita powierzchnia mieszkalna apartamentu wynosi 115,79 m2. 2 miejsca parkingowe również należą do tego mieszkania. IV. Apartament: 400 00 EUR Mieszkanie znajduje się na dwóch piętrach, na parterze składa się z dwóch sypialni z toalety, oddzielne WC, korytarz i schody z 45.65 m2. Na drugim piętrze znajduje się salon, kuchnia z jadalnią, oddzielne WC i schody w sumie 38,29 m2. Otwarty taras 10,5 m2. Całkowita powierzchnia mieszkalna wynosi 83,94 m2 i otwarte (taras) obszar ma 10,5 m2, co czyni to mieszkanie z 89.04 m2 całkowitej powierzchni. 2 miejsca parkingowe również należą do tego mieszkania. Dom / Willa: 800 000 EUR Dom / Willa na 4 poziomach składa się z tarasu, ogrodu i 8,48 m2 położone na parterze. Na pierwszym piętrze znajduje się pokój dzienny, kuchnia, łazienka i schody z łącznie 35,91 m2 oraz loggia i taras z 7:50 m2. Na drugim piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka i korytarz, który rozciąga się na 34,95 m2. Na trzecim piętrze znajduje się sypialnia, łazienka, przedpokój z 26,63 m2 powierzchni mieszkalnej i dużym tarasem. Dom posiada 97.49 m2 powierzchni mieszkalnej. Otwarta przestrzeń rozciąga się na 19:25 m2 co sprawia, że ​​w sumie 116.74 m2. 2 miejsca parkingowe również należą do tego mieszkania. Uwaga: basen, ogród, taras i balkon są wyrażone w współczynników.

Opis Miejscowość
Ciovo
Ciovo (pronounced [tʃîɔv̞ɔ]; Italian: Bua) is a small island located off the Adriatic coast in Croatia with an area of 28.8 square kilometres (11.1 sq mi) (length 15.3 km (9.5 mi), width up to 3.5 km (2.2 mi)),[1] population of 6,071 inhabitants (2001) and its highest peak is 218 m (Rudine).

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.