Chorwacja, Dubrovnik - Dom / Willa, Luksusowa willa na odludziu, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 4275/30, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:1.950.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Dubrovnik
Zalety:
  • Widok morza
  • Nowy build
  • Luksusowa
  • Basen
Opis:

Powierzchnia: 950
Działka: 3500

 

Luksusowa, doskonale wyposażona willa znajduje się w zacisznej okolicy w pobliżu Dubrownika (23 km). Ta atrakcyjna willa o powierzchni 950 m2 z basenem i dodatkowym obiektem o powierzchni 450 m2 na działce o powierzchni 3500 m2. Willa znajduje się na wysokości 161 m / 527 stóp nad poziomem morza, z niepowtarzalnym widokiem na morze i Cieśninę Otranto.

Rezydencja położona jest w zielonym pasie przybrzeżnym, a jedynym obiektem w zielonej strefie jest kameralny i tajemniczy urlop.

Na budynku zostały ukończone prace surowe i wszystko jest przygotowane do grzywny prace we wnętrzu i środowisku:
- Wszystkie instalacje związane z wodą, energią elektryczną, ogrzewaniem i chłodzeniem oraz inteligentnym zarządzaniem, nadzorem wideo i alarmem pożarowym są przeprowadzane
- Konieczne jest zakończenie instalacji mechanicznej i technologii basenowej
- Wbudowane elementy do toalet w łazience
- Ściany są w końcu przetwarzane
- Basen jest w pełni zamknięty przez szklane ściany
- Ustaw strukturę fałszywych sufitów
- Zbudowano zewnętrzne drzwi i elewację
- W ogrodzie spłaszczone tereny, zbudowano ściany oporowe i fundamenty ścieżki

Opis Miejscowość
Dubrovnik ([dǔbroːʋniːk] ( listen);[2] Italian: Ragusa) is a Croatian city on the Adriatic Sea, in the region of Dalmatia. It is one of the most prominent tourist destinations in the Mediterranean Sea, a seaport and the center of Dubrovnik-Neretva County. Its total population is 42,615 (census 2011).[1] In 1979, the city of Dubrovnik joined the UNESCO list of World Heritage Sites.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.