Chorwacja, Hvar - Atrakcyjna willa w pierwszym rzędzie do morza, na sprzedaż
Wyspy Dalmacji

Ref. : 2016/293, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:1.360.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Hvar
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Parking
  • Dom z kamienia
  • Ekskluzywna wyprzedaż
  • Najlepsza oferta
Opis:

Powierzchnia: 200
Działka: 620
Liczba pokoi: 6
Liczba łazienek: 4
Odległość od morza: 10 m

 

Atrakcyjna willa w pierwszym rzędzie do morza, położona w wyjątkowej lokalizacji w mieście Hvar. Willa jest rozłożona na 200 m2, z działką o powierzchni 620 m2. Zaprojektowany w 1938 roku przez renomowanego architekta Albinię, został wyprodukowany w bardzo dobry sposób i zachował nienaganny stan.

Wewnątrz willi znajduje się 120 m2 przestrzeni życiowej podzielonej na dwie części. W pierwszym znajduje się kuchnia, łazienka i pokój z dwoma łóżkami, w pozostałych dwóch sypialniach, łazienka i pokój dzienny z jadalnią. Z salonu jest wyjście na piękny taras z widokiem na morze i archipelag Wysp Pakleni. Z tarasu schody prowadzą do przestronnego, uprawianego ogrodu z śródziemnomorskimi ziołami i drzewami oliwnymi. Drugie wejście do ogrodu znajduje się z tyłu.

Oprócz wspomnianej willi znajduje się również dodatkowe studio z łazienką, powierzchnia 12 m2 z tarasem 8 i letnia kuchnia, która obecnie nie jest urządzona.

Willa ma ważne pozwolenie na budowę dla podniesienia dodatkowej powierzchni 110 m2. Obecni właściciele wybudowali również dodatkowy budynek o powierzchni 60 m2, który znajduje się za willą, z dwiema sypialniami, przestronnym salonem, kuchnią, łazienką i tarasem z widokiem na morze. Na dachu budynku znajduje się obszerny parking dla wielu pojazdów, który jest całkowicie ogrodzony.

Obiekt oddalony jest o około 10 minut spacerem od centrum, co zapewnia Gościom poczucie prywatności. Nie ma podobnych nieruchomości w tym obszarze, więc przyszły nabywca nie będzie obojętny na wszystkie korzyści płynące z tej oferty.

Opis Miejscowość
Hvar
Hvar (pronounced [xv̞âːr]; local Chakavian dialect: Hvor or For, Greek: Pharos, Φάρος, Latin: Pharia, Italian: Lesina) is a Croatian island in the Adriatic Sea, located off the Dalmatian coast, lying between the islands of Brač, Vis and Korcula. Approximately 68 km (42.25 mi) long,[1] with a high east-west ridge of Mesozoic limestone and dolomite, the island of Hvar is unusual in the area for having a large fertile coastal plain, and fresh water springs.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami