Chorwacja, Hvar - Dom / willa zbudowana z kamienia, Pierwszy rząd do morza
Wyspy Dalmacji

Ref. : 3483/30, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:300.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Hvar
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
Opis:

Powierzchnia: 48
Działka: 863
Liczba pięter: 1
Odległość od morza: 5 m

 

Ten niedokończony dom położony jest w pięknym miejscu, tuż nad morzem, w spokojnej zatoce po wschodniej stronie wyspy Hvar.

Został zbudowany w 1937 roku na działce 200 m2, który usytuowany jest na wybrzeżu, obok małej kamienistej plaży. Istnieje dopłata 663 m2 działka za domem, który jest częścią tej nieruchomości. Rozciąga się na 48 m2 powierzchni użytkowej, nie był używany przez kilka lat i wymaga gruntownej renowacji. Na podstawie planu przestrzennego możliwe jest wybudowanie kolejnego piętro (max wysokość 6 m. - Parter i pierwsze piętro), a także realizację piwnicy, co zwiększy powierzchnię nieruchomości od 48 m2 do 144 m2. Kilka kroków prowadzą z tarasu przed domem na morze.

Jest droga, która prowadzi do zatoki i jest używany przez 4 domów znajdujących się tutaj. Budynki. Dom posiada odpowiedniej dokumentacji, a tym samym jest stosowana do 200 m2 i 663 m2 okolicy działka za domem (ogród). Posiada również część infrastruktury (prąd, telefon), ale nie ma wody, ponieważ w tej części sieci wodociągowej wyspie nie dotarł. Na przestronnym ogrodzie na tyłach budynku, właściciele planują wybudować wodę i szambo.

Piękne położenie na plaży i nieskończonych możliwości dostosowywania nieruchomości do życzeń i żądań nowego właściciela sprawiają Ta nieruchomość wyjątkową szansę biznesową i stanie się idealnym miejscem dla pełnego relaksu i przyjemności w harmonii z niemal dziewiczej przyrody.

Opis Miejscowość
Hvar
Hvar (pronounced [xv̞âːr]; local Chakavian dialect: Hvor or For, Greek: Pharos, Φάρος, Latin: Pharia, Italian: Lesina) is a Croatian island in the Adriatic Sea, located off the Dalmatian coast, lying between the islands of Brač, Vis and Korcula. Approximately 68 km (42.25 mi) long,[1] with a high east-west ridge of Mesozoic limestone and dolomite, the island of Hvar is unusual in the area for having a large fertile coastal plain, and fresh water springs.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.