Chorwacja, Hvar - Luksusowy dom / willa z basenem, pierwszym rzędzie do morza
Wyspy Dalmacji

Ref. : 2011/13, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:Na życzenie

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Hvar
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Garaż
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Dom z kamienia
Opis:

Powierzchnia: 885
Działka: 1180
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 5
Odległość od morza: 5 m

 

Ten luksusowy dom / willa z basenem znajduje się w pięknej okolicy, w pierwszym rzędzie do morza na wyspie Hvar.

Jest on zbudowany na działce o powierzchni 1 180 m2 i jest rozłożony na dwóch piętrach o łącznej powierzchni 885 m2. Składa się z pięciu sypialni, pięciu łazienek, trzech toalet, salonu, jadalni, kuchni (w pełni wyposażonej w technikę Miele) z obszarem wejściowym, garażem podziemnym z sześcioma miejscami parkingowymi, profesjonalną pralnią, magazynem suchym, centrum odnowy biologicznej z turecką łaźnią parową, sauną fińską, natryskami ze specjalnym efektem, a także miejscem na stoły do ​​masażu i codziennym wypoczynkiem.

Basen znajduje się przed domem, rozciąga się do 45 m2, z rurką do masażu i wodospadem o powierzchni ok. 8 m. Poniżej basenu znajduje się dodatkowa przestrzeń, która służy jako pomieszczenie do przechowywania i silnik do konserwacji basenu. Wewnątrz willi znajduje się piwnica z winami o powierzchni około 50m2.

Dom został zbudowany w wysokim standardzie (5 * kategoryzacji). Cała zewnętrzna powierzchnia jest pokryta kamieniem, enterior jest w pełni klimatyzowany (chłodzenie / ogrzewanie), a system wentylacyjny, instalacja wodno-kanalizacyjna i instalacja elektryczna są najwyższej jakości. Jest wyposażony w system nadzoru wideo, system alarmowy i pół-inteligentny system, który można rozbudować do inteligentnego domu.

Przestronny, pięknie zagospodarowany i zagospodarowany ogród o powierzchni 700 m2 jest wyposażony w automatyczne zalewanie i oświetlenie zewnętrzne, a także dodatkowy parking z automatyczną klapą dla 6 samochodów. Willa ma nieograniczony dostęp do morza, a także możliwość cumowania jachtu w pobliskiej marinie lub łodzi przed willą.

Opis Miejscowość
Hvar
Hvar (pronounced [xv̞âːr]; local Chakavian dialect: Hvor or For, Greek: Pharos, Φάρος, Latin: Pharia, Italian: Lesina) is a Croatian island in the Adriatic Sea, located off the Dalmatian coast, lying between the islands of Brač, Vis and Korcula. Approximately 68 km (42.25 mi) long,[1] with a high east-west ridge of Mesozoic limestone and dolomite, the island of Hvar is unusual in the area for having a large fertile coastal plain, and fresh water springs.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.