Chorwacja, Hvar - Piękna kamienna willa z basenem, na sprzedaż
Wyspy Dalmacji

Ref. : 2016/281, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:750.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Hvar

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Garaż
  • Dom z kamienia
Opis:

Powierzchnia: 200
Działka: 450
Liczba pokoi: 4
Liczba łazienek: 3
Odległość od morza: 20 m

 

Piękna willa z kamienia, w pełni urządzone i nowocześnie urządzone, położone w spokojnej okolicy, po północnej stronie wyspy Hvar. Willa rozmieszczona jest na dwóch piętrach z piwnicą, o łącznej powierzchni mieszkalnej 200 m2.

Na parterze znajdują się trzy sypialnie, dwie łazienki, przestronna kuchnia i salon. Na pierwszym piętrze znajduje się główna sypialnia z łazienką, garderobą i prywatnym tarasem. Piękny taras znajduje się na dachu z kominkiem i widokiem na morze. Wnętrze nieruchomości połączone jest ciekawymi dębowymi schodami.

Przed domem znajduje się piękny taras z basenem i kominkiem oraz jadalnia osłonięta od słońca, znajdująca się za domem. W domu jest nowy dach i nowe drzwi, okna i instalacje. Istnieje również układ słoneczny na ciepłą wodę, dwa wewnętrzne kominki, jeden kominek na tarasie i jeden na podwórku.

Chociaż w drugim rzędzie dom znajduje się zaledwie 20 metrów od morza. Willa otoczona jest zielenią, a uprawiany ogród jest wzbogacony palmami i cyprysami. Parking i garaż znajdują się przed domem.

Ze względu na położenie i poziom wyposażenia, willa to wyjątkowa oferta w jednej z najpiękniejszych lokalizacji na wyspie Hvar.

Opis Miejscowość
Hvar
Hvar (pronounced [xv̞âːr]; local Chakavian dialect: Hvor or For, Greek: Pharos, Φάρος, Latin: Pharia, Italian: Lesina) is a Croatian island in the Adriatic Sea, located off the Dalmatian coast, lying between the islands of Brač, Vis and Korcula. Approximately 68 km (42.25 mi) long,[1] with a high east-west ridge of Mesozoic limestone and dolomite, the island of Hvar is unusual in the area for having a large fertile coastal plain, and fresh water springs.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.