Chorwacja, Kastela - Dom / willa z basenem
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2015/60, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:530.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Kastela
Zalety:
  • Basen
  • Parking
Opis:

Powierzchnia: 158
Działka: 515
Liczba pokoi: 10
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 6

 

Dom położony jest w miejscowości Kastel Stari, 150 metrów od głównej drogi. Powierzchnia działki wynosi 513 lad m2. Obiekt został ukończony w czerwcu 2016. Składa się on z trzech pięter; parter, pierwsze piętro i poddasze. - Powierzchnia mieszkalna na pierwszym piętrze jest 138 m2. - Powierzchnia mieszkalna drugie piętro to 129 m2. - Powierzchnia mieszkalna na trzecim piętrze wynosi 120 m2.

Na pierwszym piętrze domu jest urządzone iw pełni wyposażone. Składa się ona z powierzchni wejściowej, przedpokój, kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, trzy przestronne sypialnie, dwie łazienki i dwa balkon Całkowita powierzchnia 138m2.

Na drugim piętrze instalacji elektrycznej, instalacji wodnych i telefon są ustawione. Prace wykończeniowe są wykonywane, ale łazienki, w tym płytek ceramicznych nie są wprowadzane. Drugie piętro składa się z dwóch mieszkań. Powierzchnia mieszkalna jedno mieszkanie to 65m2. Mieszkanie składa się z przestrzeni wejściowej, przedpokój, kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, dwie sypialnie łazienka, WC oraz loggia.

Na trzecim piętrze instalacje wodne są ustawione, ale instalacje el. Energia jest doprowadzana do dzielników kondominium, ale nie została przeprowadzona przez mieszkanie. Trzecie piętro składa się z przestrzeni wejściowej, przedpokój, kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, trzy sypialnie, dwie łazienki i dwie loggie, powierzchnia całkowita 120 m2.

W przedniej części domu budowa basenu jest planowana, a projekt jest już wykonana. Nieruchomość ma sześć miejsc parkingowych.

Opis Miejscowość
Kaštela (pronounced [kǎʃtɛla]) is an agglomeration of seven small towns in Croatia, located northwest of the city of Split, west of Solin and east of Trogir, on the central Dalmatian coast. They are part of the Split-Dalmatia County and are administratively treated as a single city with a total population of 38,667 as of 2011 census - although they individually range in size from 3,000 to 7,000 residents.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.