Chorwacja, Kastela - Hotel / Willa z restauracją, z widokiem na morze, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 4014/30, Dom / Willa/Hotel Sprzedaż

Cena sprzedaży:780.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Kastela
Zalety:
  • Widok morza
  • Posiada Certyfikat Energetyczny
Opis:

Liczba pokoi: 16

 

Willa znajduje się w miejscowości Kastela, małej nadmorskiej miejscowości między Splitem i Trogirem, w pobliżu plaży, lotniska i innych udogodnień. Ta willa jest siedzibą, która działa od 2003 roku i ma 35 miejsc noclegowych. Składa się z recepcji, restauracji o pojemności 50 miejsc, 9 pokoi dwuosobowych (dwa mogą pomieścić dodatkowe łóżko) i jednego czteroosobowego pokoju. Ponadto są trzy apartamenty z 2 sypialniami i kuchnią z mini-blokiem.

Wszystkie pokoje są klimatyzowane, wyposażone w telewizję satelitarną i dostęp do Internetu. Ciepła woda jest rozwiązana przez systemy solarne. Willa może być użytkowana przez cały rok, ponieważ centralne ogrzewanie zostało wprowadzone. Obiekt posiada własne studzienki BIO o odpowiedniej pojemności. Wszystkie pokoje są nowocześnie i gustownie urządzone i oferują wspaniały widok na morze. Restauracja znajduje się również w obiekcie i oferuje swoim Gościom pełną obsługę.

Ta nieruchomość jest około 30 m nad drogą i posiada własny parking na 15 samochodów. W centrum miejscowości Kastela, nad brzegiem morza, można zwiedzić renesansowy zamek.

UWAGA: Ta cena jest ważna tylko wtedy, gdy kupisz udział w biznesie lub całą firmę. W przeciwnym razie VAT jest pobierany w wysokości 25%, a podatek od nieruchomości wynosi 3% (na działkę). Przyłączamy poważny projekt biznesowy do poważnych klientów.

Opis Miejscowość
Kaštela (pronounced [kǎʃtɛla]) is an agglomeration of seven small towns in Croatia, located northwest of the city of Split, west of Solin and east of Trogir, on the central Dalmatian coast. They are part of the Split-Dalmatia County and are administratively treated as a single city with a total population of 38,667 as of 2011 census - although they individually range in size from 3,000 to 7,000 residents.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.