Chorwacja, Kastela - Nowoczesna nowo wybudowana willa, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2019/42, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:1.299.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Kastela
Zalety:
  • Basen
  • Widok morza
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Nowy build
Opis:

Powierzchnia: 320
Działka: 2903
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 5
Odległość od morza: 3000 m

 

Nowoczesna, nowo wybudowana willa z basenem, położona w pobliżu Splitu. Willa jest nowoczesną architekturą, położona na zboczach wzgórza, w otoczeniu pachnących lasów sosnowych. Willa ma panoramiczny widok na morze, otoczenie i miejsce.

Willa jest nowsza, z 320 m2 powierzchni mieszkalnej, położonej na działce o powierzchni 3000 m2. Składa się z trzech kondygnacji - piwnicy, parteru i pierwszego piętra, o powierzchni zabudowy 116 m2 (96 m2 netto).

W piwnicy znajduje się sala fitness i pomieszczenie do rozrywki. Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią i salonem (50 m2), sypialnia z łazienką i zewnętrzna przechowalnia z łazienką. Na pierwszym piętrze są trzy sypialnie i trzy łazienki.

Obok domu znajduje się zadaszony taras z grillem, przed którym znajduje się basen, jacuzzi, miejsce do opalania i inny zadaszony taras. Z przodu jest także zielony teren z placem zabaw dla dzieci.

Morze znajduje się w odległości około 2,8 km, a lotnisko i miasto Split oddalone są zaledwie o kilka minut jazdy samochodem.

Opis Miejscowość
Kaštela (pronounced [kǎʃtɛla]) is an agglomeration of seven small towns in Croatia, located northwest of the city of Split, west of Solin and east of Trogir, on the central Dalmatian coast. They are part of the Split-Dalmatia County and are administratively treated as a single city with a total population of 38,667 as of 2011 census - although they individually range in size from 3,000 to 7,000 residents.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.