Chorwacja, Korcula - Dom / Willa, pierwotnie stary dom, odnowiony compleately
Wyspy Dalmacji

Ref. : 2011/16, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:725.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Korcula
Zalety:
  • Parking
Opis:

Powierzchnia: 220
Działka: 96
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 4
Odległość od morza: 3000 m

 

Villa Ana znajduje się w pięknej okolicy, w małej wiosce na wyspie Korcula, zaledwie 3 km od plaż morza i pięknych (Zitna i Pupnatska plaża).

To było pierwotnie stary dom, zbudowany ponad 200 lat temu przez ciężką pracę, która trwała ok. 10 lat i został całkowicie odnowiony w 2010 roku remont miał ponad 5 lat. Kamienne ściany 60-80 cm zapewnić nie tylko bezpieczeństwo, ale i pełną ochronę przed wszystkimi skutkami klimatycznymi, zimne i letnie upały. Składa się z czterech pokoi (8 osób łącznie), pięć pokoi mieszkalnych, cztery łazienki, cztery kuchnie + kuchnia letnia, pięć tarasów, z których dwa są objęte, piwnica, pomieszczenie gospodarcze i kominkiem (grill). Cała nieruchomość jest bogaty w zwyczaju, rzemiosła kamiennymi detalami i wyposażone w designerskie meble.

Podwórko jest zbudowany w starym stylu regionalnym z kamiennymi ławkami i stołem. Istnieje również prywatny 96 m2 w przedniej części nieruchomości, która jest wykorzystywana jako parking. "Villa Ana" jest w pełni dostosowany do wymogów technologicznych, ma telefoniczne i internetowe, a wszystkie pozostałe urządzenia techniczne / wyposażenie jak telewizor LCD w każdym pokoju, ekspresów do kawy, lodówki itp zapewnienia nowoczesny styl życia dla przyszłych właścicieli. Interesujące jest to, aby pamiętać, że na co dzień korzystać z nieruchomości nie używa wody z wodociągów publicznych, ale deszczowej zebranej w dwóch specjalnie zaprojektowanych dużych zbiorników podziemnych rzeźbionych w kamieniu.

Opis Miejscowość
Korcula
Korcula (Croatian: [kɔ̂ːrtʃula] ( listen); Italian: Curzola, Greek: Κόρκυρα Μέλαινα, Kórkyra Mélaina, Latin: Corcyra Nigra, Korkyra Melaina, Old-Slavic Krkar) is an island in the Adriatic Sea, in the Dubrovnik-Neretva County of Croatia. The island has an area of 279 km2 (108 sq mi); 46.8 km (29.1 mi) long and on average 7.8 km (4.8 mi) wide[1] — and lies just off the Dalmatian coast.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.